Sprzątanie po zalaniu Gliwice 
Czyszczenie po wybiciu kanalizacji
Śląskie 

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Gliwice, powiat gliwicki

Od lat specjalizujemy się w usługach na sprzątanie po zalaniu Gliwice, co oznacza gruntowne czyszczenie po zalaniu i prace takie jak dezynfekcja zalanych piwnic oraz mieszkań na terenie miasta Gliwice. Porządkujemy podłogi, mieszkania prywatne i pomieszczenia biurowe po awarii sieci kanalizacyjnej. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Gliwice to usługa często zamawiana po podtopieniach. Świadczymy na terenie powiatu gliwickiego czyszczenie po zalaniu fekaliami oraz dezynfekcję po wybiciu szamba. Od 2013 r. usuwamy również skutki zalań wodą oraz osuszamy zalane pomieszczenia. Każdorazowo przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję pomieszczeń. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo w trakcie świadczonych usług. Każdorazowo zachęcamy do instalacji detektora, który informuje na bieżąco o zalaniu w mieszkaniu.

Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach w woj. śląskim

Wyspecjalizowana grupa techników Instytutu Osuszania przeprowadza skuteczną dezynfekcję po fekaliach Gliwice przy pomocy wirusobójczych środków chemicznych i przemysłowych generatorów ozonu. Najwyższej jakości produkty i sprzęt dezynfekujący całkowicie eliminuje rozprzestrzenianie się bakterii i wirusów po zalaniu fekaliami. Zachowujemy wszelkie zasady i zalecenia instytucji sanitarno-epidemiologicznych także podczas oczyszczania pomieszczeń po zalaniach. Nieustannie zdobywamy nową wiedzę w walce z drobnoustrojami. Jesteśmy dostępni w całym województwie śląskim, tj. oferujemy dezynfekcję po zalaniu fekaliami Gliwice, a także inne miasta województwa śląskiego. 

Osuszanie po zalaniu Gliwice, IICRC 8680154-2021

Zalanie budynku mieszkalnego czy gospodarczego, to problem, który najlepiej rozwiązać przy pomocy fachowców. Instytut Osuszania Gliwice to fachowcy, którzy nie tylko szybko pozbędą się wilgoci w ścianach, sufitach czy warstwie izolacyjnej budynku, ale także załatwią wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem. Osuszanie budynku po zalaniu Gliwice, oznacza, iż przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczalni, a także zaoferujemy bezpłatną wycenę i możliwość przygotowania odpłatnie kosztorysu, który należy złożyć do ubezpieczyciela. Działamy zgodnie z normami KNR i jesteśmy dostępni dla Państwa całą dobę. W naszej ofercie znajduje się wszechstronna usługa oczyszczania po zalaniu w Gliwicach. W ofercie znajduje się nie tylko osuszanie po zalaniu, ale również sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami, czy też czyszczenie mieszkania po wybiciu kanalizacji. 

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Gliwice Instytut Osuszania po wybiciu kanalizacji powiat gliwicki

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu w Gliwicach to gruntowe prace osuszania po zalaniu oraz odkażanie zalanych pomieszczeń nie tylko w mieście Gliwice, ale także w okolicznych miejscowościach Knurów, Toszek, Pyskowice, Wielowieś oraz Miasteczko Śląskie. Nasza specjalizacja to skuteczne usuwanie bakterii oraz grzybów po zalaniu, a także bezpieczna dezynfekcja pomieszczeń, które zostały objęte kwarantanną. W naszej ofercie znajduje się szereg metod usuwania szkód związanych z zalaniem w domach mieszkalnych lub lokalach użytkowych, a także w instytucjach publicznych. Naszym celem jest dobór najbardziej efektywnej metody na sprzątanie po zalaniu Gliwice oraz odgrzybianie zalanej ściany. Powyższe usługi realizujemy po bezpłatnych oględzinach. Specjalizujemy się także w odnajdywaniu przyczyn zalanych powierzchni, takich jak rozszczelnienia instalacji wodnych. By skutecznie przeprowadzić osuszanie po zalaniu, używamy specjalistycznego sprzętu i mierników do pomiaru wilgotności. Jesteśmy dostępni na Śląsku i jego mieszkańców zachęcamy do skorzystania z usług ozonowania pomieszczeń po zalaniu przez 365 dni w roku.

 • Sprzątanie po wybiciu kanalizacji Gliwice;
 • Specjalistyczne osuszanie budynku po zalaniu;
 • Gruntowne usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zalaniu;
 • Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu fekaliami Gliwice;
 • Osuszanie warstw izolacyjnych po zalaniach;
 • Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach w Gliwicach;
 • Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Gliwicach;
 • Dezynfekcja pojazdów środkami bakteriobójczymi;
 • Gruntowne czyszczenie piwnic po zalaniu Gliwice;
 • Osuszanie warstw izolacyjnych w zalanych budynkach;
 • Kompleksowe czyszczenie po wybiciu kanalizacji Gliwice;
 • Całodobowe sprzątanie po zalaniu Gliwice- mieszkania, piwnice.

Nasza domena to bezpieczeństwo, wykwalifikowana ekipa sprzątająca i oczywiście niezawodny sprzęt. Do sprzątania po zalaniu w Gliwicach, zarówno mieszkań, jak i pomieszczeń biurowych, wykorzystujemy sprzęt do osuszania marki Trotec. W naszym asortymencie znajdują się także nowoczesne generatory ozonu, a także maszyny do czyszczenia powierzchni suchym lodem firmy Cold Jet. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami, jak i podmiotami prywatnymi. Cieszymy się najlepszymi opiniami wśród klientów w całym województwie śląskim.

Nasz certyfikat zawodowy to nr. 8680154-2019.

dezynfekcja po zalaniu fekaliami Gliwice
Osuszanie po zalaniu Gliwice

Osuszanie po zalaniu Gliwice Usuwanie skutków zalania- województwo śląskie

Podczas budowy nowych domów suszenie mokrych ścian to niezbędny element. Zwłaszcza pomieszczeń w stanie deweloperskim, a także budynków, które zostały niedawno oddane do użytkowania. Dlaczego osuszanie budynków jest takie ważne? Chodzi o mokre tynki, które są zmora na budowach i wydłużają czas odbioru pomieszczeń. Specjalizujemy się w sprzęcie i technikach osuszających, które z powodzeniem wykorzystujemy do działań w Gliwicach. Wśród nich znajdują się osuszacze kondensacyjne, które doskonale sprawdzają się także przy niesprzyjającej temperaturze. Jesteśmy przygotowani na osuszanie ścian po gruntownym remoncie, kiedy w grę wchodzą mokre farby, tynki, lakiery. Robimy to w sposób nieinwazyjny, dopasowując technologię do potrzeb klienta. Osuszanie mokrych ścian skrócimy maksymalnie, by jak najszybciej przejść do dalszych prac. Wśród naszych technik znajdują się wyłącznie sprawdzone metody osuszania budynków po zalaniu na terenie Gliwic, takie jak suszenie ciśnieniowe, kondensacyjne, adsorpcyjne, wentylatorowe. Przy sprzątaniu po zalaniu w Gliwicach najlepiej zaufać specjalistom z Instytutu Osuszania po zalaniach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik - sprzątania po zalaniu Gliwice Usuwanie grzyba ze ściany łazienki

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Gliwice

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące zalane pomieszczenia z wykorzystaniem Cold Jet 40. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem 700 zł (1h*). W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu Gliwice zadzwoń do nas.

Dezynfekcja po fekaliach suchym lodem w temperaturze -79 stopni C Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu Gliwice ul. Zygmunta Starego

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2021

W naszej ofercie znajduje się specjalistyczna usługa osuszania budynków i instytucji po zalaniu przy pomocy nowej technologii – suchego lodu. To bezpieczna i innowacyjna metoda, która pozwala na przygotowanie mieszkania po zalaniu do dezynfekcji i gruntownych porządków.

Jesteśmy do dyspozycji w miastach: Gliwice, Zabrze, Katowice, Mysłowice, Cieszyn, Rybnik, Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Racibórz, Mikołów, Tychy.

certyfikat po zalaniu Gliwice
Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Stawiamy na rodzinę, stawiamy na bezpieczeństwo i kształcenie! Ciągle powiększamy swoją wiedzę na specjalistycznych szkoleniach, tak by być zawsze niezawodnymi i gotowymi do pomocy. Jako jedni z pierwszych w Polsce wdrożyliśmy wyśrubowane standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Nasz Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 – Dorota Kastelnik

Z naszych usług możesz skorzystać w województwach śląskim, dolnośląskim, małopolskim, podkarpackim, lubuskim, łódzkim, lubelskim, mazowieckim, świętokrzyskim.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Gliwice

Jeżeli musisz się zmierzyć z dezynfekcją po zalaniu w Gliwicach, zaufaj nam- specjalistom. Osuszanie technologiczne w zalanym domu, to dla nas nie problem. Robimy to skutecznie, szybko i co najważniejsze- zgodnie z najwyższymi standardami. W mieście Gliwice proponujemy nieinwazyjne metody osuszania mieszkań po zalaniu. Jednym z pierwszych kroków będzie instalacja urządzeń do osuszania posadzkowego. Staramy się przeprowadzać prace porządkowe tak, by nie wprowadzać dodatkowych szkód. Preferujemy metody bez wiercenia dziur i otworów w podłogach. Jeżeli klient posiada polisę ubezpieczeniową, wówczas możemy zaproponować rozliczenie się bez gotówki na zasadzie cesji praw.

Osuszanie warstw izolacyjnych w całym województwie śląskim

Jeżeli twoje mieszkanie zostało zalane, wówczas niezbędnym jest przeprowadzenie osuszania warstw izolacyjnych, tak by doprowadzić do pełnego użytku. W naszej ofercie znajduje się osuszanie pomieszczeń oraz ich warstw izolacyjnych metodami nadciśnieniową, a także podciśnieniowa, w której zasysane powietrze przechodzi przez system filtrów HEPA. Jeśli mieszkasz na terenie województwa śląskiego- skontaktuj się z nami, gdyż prace przy osuszaniu mokrych ścian i tynków, czyszczenie po zalaniu, dezynfekcja pomieszczeń, przeprowadzamy kompleksowo i z użyciem najlepszych sprzętów.

Termowizyjna lokalizacja przecieków Gliwice

Specjalizujemy się w skutecznym wykrywaniu nieszczelności w mieszkaniach w Gliwicach, a także badaniu przecieków przy pomocy metody termowizyjnej, a także gazem wskaźnikowym, gazem znacznik owym, metodą dymową oraz płynu barwiącego UV. Doświadczenie i świetny sprzęt pozwalają nam bez trudu znaleźć nieszczelność po zalaniu, usunąć ją i przejść do prac porządkowych. Szybko lokalizujemy drogę przecieku wody przy pomocy kamery termowizyjnej, więc jeśli chcesz znaleźć usterkę za pomocą kamery na podczerwień w instalacji centralnego ogrzewania- zadzwoń do nas. Jeśli jesteś z Gliwic, zapytaj o rabaty cenowe na sprzątanie po zalaniu Gliwice wraz z wykrywaniem przecie cieków.

Czyszczenie pomieszczenia po zalaniu Gliwice

Czyszczenie po zalaniu Gliwice, to zadanie dla grupy specjalistów z Instytutu Osuszania, którzy zajmują się osuszaniem i dezynfekcją budynków po zalaniach, a także pracami po wybiciu kanalizacji. Jesteśmy dostępni przez cały rok- siedem dni w tygodniu, 24 h na dobę na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się likwidowaniem skutków powodzi, pożarów, zalań nie tylko w domach prywatnych, ale także lokalach gastronomicznych. Prace porządkowe tj. dezynfekcja po zalaniu fekaliami w Gliwicach realizujemy przez całą dobę.

FAQ

Ekspert radzi, by sprzątanie i dezynfekcję po zalaniu przeprowadzać jak najszybciej od wykrycia awarii. Usuwanie drobnoustrojów i bakterii po zalaniu piwnicy to podstawowy cel prac specjalistycznych. Usługi sprzątania piwnicy po zalaniu rozpoczyna się od zebrania nieczystości, a kończy na dezynfekcji ozonem.
Wybicie kanalizacji często skutkuje wylaniem nieczystości z miejskich rur do pomieszczeń piwnicy. Zalewane są zazwyczaj lokale znajdujące się poniżej poziomu, na jakim biegnie kanalizacji. Za tego typu awarie odpowiada zazwyczaj zarządca sieci wodociągów i to po jego stronie jest likwidacja kosztów usunięcia awarii.

Instytut Osuszania po zalaniu Gliwice

Oferujemy całodobowe sprzątanie mieszkań po zalaniu w Gliwicach oraz dezynfekcję po wybiciu kanalizacji, na terenie powiatu gliwickiego. Osuszamy po zalaniach stare kamienice oraz nowe domy mieszkalne. Jesteśmy do  Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu w Instytucie Osuszania Gliwice to jakość i terminowość. Ciągle podwyższamy swoje kwalifikacje i posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2020-2021.

Pracujemy także w miastach: Kraków, Olkusz, Opole, Kielce, Poznań, Rybnik, TychyWarszawa, Wrocław

Jeżeli masz zapytanie? Zadzwoń do nas!

firma osuszająca po zalaniach Gliwice