Dezynfekcja po fekaliach 
Ozonowanie po zalaniu  
Kraków

+48 pokaż numer

Dezynfekcja po fekaliach Kraków, odgrzybianie pomieszczeń

Dezynfekcja po fekaliach w Krakowie za pomocą ozonu. Gaz ten zalicza się do najsilniejszych utleniaczy, dlatego znalazł szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji, a także usługach dotyczących usuwanie grzybów i zarodników pleśni z mokrych ścian. Zabieg sprzątania po zalaniu fekaliami w Krakowie oraz ozonowanie wykonywany przez naszych techników to sprawdzona metoda na odgrzybianie krakowskich mieszkań. Usuwa on wszelkie bakterie i wirusy. Oferujemy również dezynfekcję chemiczną pomieszczeń po zalaniach przy użyciu zamgławiaczy ULV i tradycyjnych metod.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu Kraków i okolica

Oferujemy usługi ozonowania zalanych piwnic, sprzątanie po zalaniu wodą oraz dezynfekcji zalanych pomieszczeń i piwnic w Krakowie, Olkusz, Skawinie. Oferujemy profesjonale mycie, czyszczenie mieszkań po wybiciu np. szamba oraz kanalizacji to zadanie dla zawodowych techników. Pracujemy na terenie całego województwa małopolskiego. Skutecznie pomagamy w usuwaniu skutków awarii po zalaniu wodą. W ofercie także: sprzątanie mieszkania, osuszanie ścian oraz utylizujemy odpady.

Dezynfekcja pomieszczeń, odgrzybianie w Krakowie

Dezynfekcja zalanych pomieszczeń w Krakowie. Odgrzybianie Kraków. Co zrobić gdy w mieszkaniu powstała wilgoć? Nasi technicy badają przyczyn jej powstania, a następnie przed przystąpieniem do osuszania budynku po zalaniu eliminują przyczynę. To podstawowe czynności na osuszenie zalanej warstwy izolacyjne w budynku. Dla mieszkańców Krakowa, Bochni i Wieliczki oferujemy specjalne rabaty cenowe. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły oferty na odgrzybianie mokrych ścian po zalaniu i wybiciu szamba. Usuwanie grzyba z łazienki.

Instytut Osuszania woj. Małopolskie Sprzątanie i dezynfekcja po zalaniu mieszkania fekaliami Kraków

Dzięki najnowszej technologii nasza firma pragnie zaproponować Państwu  usuwanie szkód związanych z zalaniem budynku, biura, mieszkania, lokalu gastronomicznego czy też piwnicy. Oferujemy bezpłatne oględziny, gdzie wybieramy zawsze najbardziej optymalną metodę osuszania budynku po zalaniu. Niwelujemy rozszczelnienie instalacji wodnej w zalanych pomieszczeniach. Osuszamy podposadzkowo zalane podłogi a także mokre tynki. Oferujemy wynajem sprzętu służącego do osuszania budynków. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy, jesteśmy w stanie skrócić czas osuszania do minimum. Zapraszamy do kontaktu!

Specjalizujemy się w następujących zleceniach, obsługując następujące dzielnice w miastach:

 • Dezynfekcja po fekaliach Kraków;
 • dezynfekcja po wybiciu fekaliów w Krakowie;
 • ozonowanie mieszkań Kraków;
 • sprzątanie po zalaniu Kraków Stare Miasto;
 • osuszanie budynków w dzielnicy Kraków Stare Miasto, dezynfekcja Skawina;
 • osuszanie mieszkań Kraków Prądnik Biały, Prądnik Czerwony, Bronowice, Krowodrza, Podgórze, Nowa Huta.
 • osuszanie pomieszczeń gospodarczych Kraków Grzegórzki, Bieńczyce;
 • osuszanie warstw izolacyjnych Bochnia Osiedle Kolanów oraz Windakiewicza;
 • sprzątanie po zalaniu w instytucjach publicznych Wieliczka i okolice;
 • mycie i czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • osuszanie murów, osuszanie budynków Kraków
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów po zalaniu oraz po zgonie;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Nasza specjalizacja to kompleksowe osuszanie mieszkań po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz sprzątanie specjalistyczne. Usuwamy wilgoć technologiczną w nowych deweloperskich budynkach. Osuszamy budynki po zalaniu, dezynfekujemy strychy a także oferujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych. Realizujemy także dodatkowe usługi jak: czyszczenie maszyn przemysłowych, specjalistyczne sprzątanie mieszkań, czyszczenie kostki brukowej.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Technologia osuszanie mokrych ścian na budowie!

Dobór najskuteczniejszej metody osuszanie mokrych ścian w mieszkaniu, następuje po bezpłatnej wizycie naszego technika. Zajmujesz się budową domów czy też całych osiedli mieszkaniowych? Może pracujesz w firmie deweloperskiej? W takim przypadku zjawisko występowania „mokrych tynków” nie jest ci obce.  Osuszanie wilgoci z mokrych tynków tj. suszenie technologiczne dotyczy zjawiska, które występuje w nowo budowanym obiekcie. Często w trakcie remontu mieszkania pojawia się wilgoć, która bezwzględnie opóźnia czas zakończenia prac budowlanych. Oferujemy osuszenia technologiczne mokrych tynków, oraz likwidację wilgoci w zalanych pomieszczeniach. Już w czasie występowania niskich temperatur na zewnątrz, okres schnięcia mokrych ścian znacznie się wydłuża. Dzięki naszym produktom, możesz skrócić czas remontu! Możemy zaproponować wynajem osuszaczy kondensacyjnych, to dzięki nim, Twój nowy dom oszczędzi blisko do 55% ciepła produkowanego podczas ogrzewaniu budynku.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Ozonowanie pomieszczeń Kraków
Kompleksowe czyszczenie oraz dezynfekcja mieszkań

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020

Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metody osuszania, pozwalają nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane mieszkania do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni.

Obsługujemy miasta; Kraków, Wieliczka, Bochnia, Olkusz, Chrzanów,  Wolbrom, Miechów.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 – Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie małopolskim, śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Jak szybko osuszyć mieszkanie po zalaniu?

W dzisiejszych czasach mamy wiele możliwości i metod oferujących bezpiecznie osuszyć dom po zalaniu wodą w Krakowie. Technik jest wiele, najważniejsze to by zacząć działać szybko. Aluminiowe separatory to technologia osuszania budynku za pomocą  szczelin w fugach. Co ważne, nie ma tu konieczności wykonywania otworów w istniejącej podłodze.

Osuszanie pod posadzkowe po zalaniu w Krakowie

Już dziś, zadzwoń do nas i zapytaj o bezpłatne wsparcie szkoleniowe z obsługi urządzeń na wynajem. Nie chcesz tego robić sam? To dla nie problem, chętnie pomożemy. Wykonujemy usługi specjalistyczne, zajmujemy się osuszaniem zalanych warstw izolacyjnych oraz przywróceniem dawnej formy zalanego obiektu. Osuszamy budynki i ich warstwy izolacyjne niezawodną metodą z użyciem  filtrów HEPA. Wykorzystujemy najnowsze technologie osuszania po zalaniu oraz zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenie. 

Wypożyczalnia, osuszacze budowlane Kraków

Nasza oferta dnia to wynajem urządzeń do osuszania powietrza, specjalistycznej firmy Trotec®. Solidny niemiecki sprzęt a ceny już od 40 zł netto, za jedną dobę. Sprawdzony  partner, zaopatruje nas w najwyższej jakości sprzęt do osuszania. Skontaktuj się z nami, to świetna idea na osuszanie mieszkania.

Lokalizacja wycieków wodnych Kraków

Proponujemy usuwanie nieszczelności, przecieków wody oraz usługę skutecznego ich usunięcia. Działamy metodą gazu znacznikowego jak również używamy kamery termowizyjnej. Gwarantujemy 100% skuteczności przy znajdowaniu wycieków wody oraz nieszczelnych przyłączy. Masz awarię w Krakowie, skontaktuj się z nami, rozwiążemy Twój problem szybciej od konkurencji. Usługi realizujemy sprzętem do osuszania renomowanych firm. Likwidację wycieków przeprowadzamy na terenie całego województwa małopolskiego.

FAQ – czyli często zadawane pytania

Najlepiej przeprowadzić zabieg łączonej dezynfekcji polegający na chemicznym oprysku ścian, a następnie na wykonaniu ozonowania pomieszczeń po zalaniu. Oczywiście, pierwszym krokiem jest jednak eliminacja źródła problemu. Ozonowanie piwnicy po zalaniu jest skuteczną metodą eliminacji z powietrza zarodników pleśni i grzybów. Regularne wietrzenie pomieszczeń i odpowiednia wentylacja to kluczowe zagadnienia, by nie doprowadzić do powstania grzyba na ścianach.

Pierwszym etapem czyszczenia mieszkań po wybiciu fekaliów jest odpompowanie pozostałości z posadzki. Następnie przeprowadzamy specjalistyczne czyszczenie skażonych przedmiotów za pomocą środków chemicznych oraz preparatów dezynfekujących. Zajmujemy się likwidacją wody z posadzek, szlamu oraz innych nieczystości stanowiących zagrożenie bakteriologiczne.

Sprawdzonym sposobem na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów po wybiciu kanalizacji jest przeprowadzenie zabiegu ozonowania. Ozon skutecznie eliminuje odór unoszący się w powietrzu, usuwając jednocześnie bakterie i wirusy. Sprzątanie piwnicy po zalaniu składu się z wielu etapów a usuwanie brzydkich zapachów jest jednym z nich.

Pierwszym etapem specjalistycznego sprzątania piwnicy po zalaniu, jest bezwzględne usunięcie wszystkich przedmiotów i ich dezynfekcja. Dezynfekcję przeprowadzamy między innymi za pomocą przemysłowych generatorów ozonu o mocy od 40 g./ h do 240 g./h. Wyniesienie wszystkich rzeczy z osuszanych pomieszczeń jest konieczne.

Ozonowanie mieszkań 7/24 Dezynfekcja pomieszczeń Kraków

Nasza firma oferuje odkażanie pomieszczeń oraz specjalistyczne osuszanie budynków po zalaniu. Pracujemy 365 dni w roku. Dezynfekujemy szybko i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i norm obowiązujących w branży świadczą o tym pozytywne opinie zadowolonych klientów. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2019. Usługi osuszania w: Katowice, Opole, Rzeszów, Kielce, Poznań, Sosnowiec, Warszawa, Wrocław, TychyRybnik

Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

ozonowanie-pomieszczen-zespol