Sprzątanie po zalaniu
Dezynfekcja po fekaliach 
Poznań

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Poznań Osuszanie po zalaniach

Oferujemy profesjonalne sprzątanie po zalaniu w Poznaniu, odkażanie zalanych piwnic po fekaliach oraz osuszanie zalanych miejsc publicznych. Czyszczenie piwnicy po zalaniu, to zadanie polegające nie tylko na sprzątaniu, ale również na dezynfekcji skażonej powierzchni. Odkażanie pomieszczeń z bakterii i drobnoustrojów przeprowadzone jest metodą opryskową lub za pomocą zabiegu ozonowania. Skażenie biura np. po wybiciu kanalizacji, wymaga od nas przeprowadzenia konkretnych czynności dezynfekcyjnych pomieszczeń za pomocą zamgławiaczy ULV. Po przeprowadzonym sprzątaniu zalań, można ponownie bezpiecznie korzystać z mieszkania czy też biura.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu fekaliami w Poznaniu

Całodobowa dezynfekcja po zalaniu Poznań i okolica. Ozon znalazł szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji mieszkań po zalaniu fekaliami, nie tylko w Poznaniu, Swarzędzu czy Wrześni. Sprawdza się również w innych miastach przy usługach takich jak usuwanie grzyba ze ściany. Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach w Poznaniu, wiąże się również z likwidacją pleśni z wilgotnych ścian tzw. odgrzybianie. Usługi ozonowania wykonywane są przez naszych techników specjalistów za pomocą przemysłowych generatorów ozonu. Ozonowanie to sprawdzona metoda dezynfekcji po wybiciu kanalizacji, a także wspomaga czyszczenie po fekaliach. Sprawnie niszczymy wszelkie bakterie, wirusy oraz drobnoustroje groźne dla zdrowia człowieka.

Czyszczenie po zalaniach Wielkopolska, osuszanie piwnicy

Wilgoć, zalane mieszkanie i co dalej? Czyszczenie po zalaniu fekaliami w Poznaniu rozłożone jest na kilka etapów. Etapy sprzątania po zalaniu: odkażanie wstępne, czyszczenie specjalistyczne po zalaniach oraz dezynfekcja końcowa. Nasz specjalista po przybyciu na miejsce zdarzenia zawsze bada przyczynę powstania zalania, a potem, zawsze przed przystąpieniem do osuszania budynku, stara się wyeliminować przyczynę. Dla mieszkańców Poznania, Swarzędza, Obornik, Środy Wielkopolskiej, Gniezna oraz Leszna oferujemy specjalne rabaty cenowe. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły oferty. Z nami zlikwidujesz grzyba z mokrej ściany, raz na zawsze. Urządzenia do osuszania dostarczamy do drzwi klienta własnym transportem.

Czyszczenie po zalaniu Poznań Dezynfekcja piwnicy po zalaniu - Instytut Osuszania

W naszej firmie, zamówisz kompleksową usługę dezynfekcji po zalaniu na terenie Poznania oraz neutralizacji zapachów w pomieszczeniach po fekaliach. Lokalizacja wycieków wody, osuszanie kondensacyjne, usuwanie szkód po zalaniach to zadania niezwykle odpowiedzialne. Czy wiesz, iż technologia osuszania po zalaniu, rozwija się w błyskawicznym tempie? Szybki jej rozwój napędza całą branżę specjalistycznych usług sprzątających i przyspiesza procesy osuszania zalanych fekaliami budynków, jak również dezynfekcji po fekaliach. Nasza firma nie pozostaje w tyle. Ciągła inwestycja w nowe technologie, uczestnictwo w targach branżowych oraz zdobywanie praktycznych doświadczeń zawodowych, pomagają nam oferować Państwu coraz lepszą usługę dotyczącą usuwanie szkód związanych z zalanym budynkiem i odkażaniem po fekaliach. Ofertę naszą kierujemy do zarządców w budynkach, gdzie nastąpiła awaria związana z zalaniem; osuszamy po zalaniach mieszkania, piwnice, biura, czy też lokale handlowe.

Awaria kanalizacji w domu to często bakterie enterococcus faecalism, czyli paciorkowiec kałowy na podłodze. Występuje w przewodzie pokarmowym i jest uwalniany w kale. Bakteria fekalia jest często spotykana w przypadkach biegunki lub innych infekcji jelitowych, a po wylaniu szamba te groźne enterokoki często znajdują się na podłodze w zalanej fekaliami piwnicy.

Wiele osób wie, że zapalenie wsierdzia to stan zapalny okolic serca, i wie, że z należy szybko iść po pomoc do specjalisty. To samo dotyczy wylania fekaliów na podłogę. Warto użyć silnych środków dezynfekujących z czwartorzędowymi solami amoniowymi, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy ekskrementów, i otrzymać certyfikat dezynfekcji odchodów, który potwierdzi, że Twoja nieruchomość ponownie nadaje się do zamieszkania.

Bez względu gdzie, strych czy piwnica – zawsze chętnie pomożemy. Oferujemy wnikliwe oględziny zalanych pomieszczeń oraz bezpłatną wycenę sprzątania po zalaniach. Skracamy czas niezbędny do osuszenia mokrej ściany i jej  dezynfekcji do absolutnego minimum. Pracujemy w trybie 7/24. Zadzwoń do nas!

Oferujemy następujące usługi:

 • sprzątanie po zalaniach w Poznaniu;
 • dezynfekcja po zalaniu Poznań i okolica;
 • ozonowanie pomieszczeń, biur, lokali gastronomicznych;
 • odkażanie mieszkań, szpitali z wirusów i bakterii;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w dzielnicy Poznań Stare Miasto;
 • osuszanie mieszkań Poznań Nowe Miasto, Grunwald, Jeżyce.
 • osuszanie pomieszczeń Antoninek-Zieliniec-Kobylepole;
 • osuszanie warstw izolacyjnych Poznań Osiedle Rataje oraz Winiary;
 • sprzątanie po zalaniu w instytucjach publicznych Swarzędz;
 • usuwanie wilgoci, wykrywanie wycieków Poznań;
 • usuwanie wilgoci, skuteczne osuszanie budynków Poznań;
 • kompleksowe osuszanie budynków, usunięcie wilgoci, osuszanie tynków;
 • specjalistyczne mycie po wybiciu kanalizacji Winogrady;
 • dezodoryzacja pomieszczeń w domach Świerczewo;
 • likwidacja brzydkich zapachów po zalaniu Chartowo;
 • opróżnianie piwnic Poznań, likwidacja mieszkań, wywóz mebli, sprzątanie piwnic;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń, osuszanie budynków poznań;
 • osuszanie budynków poznań, czyszczenia ścian
 • sprzątanie piwnicy po zalaniu;

Zapewniamy kompleksową dezynfekcję pomieszczeń, usuwanie wirusów, osuszanie mieszkań po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz sprzątanie specjalistyczne dla firm i instytucji publicznych. Niwelujemy gruntownie wilgoć technologiczną w całkowicie nowych deweloperskich mieszkaniach. Nie tylko osuszamy mieszkania po zalaniu ale także dezynfekujemy biura, piwnice osiedlowe a także oferujemy wypożyczanie profesjonalnych osuszaczy kondensacyjnych.

Technologiczne osuszanie w Poznaniu Skuteczne osuszanie mokrych ścian i tynków budynku

Nasza firma specjalizuje się w osuszaniu wilgoci budowlanej nie tylko w nowo wybudowanych obiektach, ale także tam, gdzie przeprowadzono prace remontowe. Wilgoć technologiczna to nic innego, jak mokre tynki i ściany które po zakończonych pracach wymagają odpowiedniego suszenia. Dla osób, które wyczekują z niecierpliwością wprowadzenia się do nowego domu czy mieszkania, każdy dodatkowy dzień przeznaczony na osuszanie ścian, to oddalenie od wymarzonej przeprowadzki. Co więcej, pomieszczenia z źle osuszonymi ścianami wytracają nawet do 55% wytworzonego ciepła. Warto więc zadbać o dokładne i kompleksowe osuszanie po remoncie, dzięki specjalistycznym metodom oferowanym przez naszych techników.

Jeśli masz awarię kanalizacji w swoim domu, ważne jest, aby natychmiast posprzątać nieczystości i wydezynfekować enterococcus faecalis. Przyczyną zakażeń szpitalnych są groźne dla zdrowia wirusy i bakterie i nie wszystkie z nich są w obrębie układu moczowego. Duża część zanieczyszczonych powierzchni to, poręcze łóżek, toalety czy klamki drzwi. Najlepszym sposobem na ochronę siebie i rodziny przed tymi niebezpiecznymi bakteriami jest praktykowanie dobrej higieny i dbanie o czystości. Sprzątanie po zalaniu nieczystościami z szamba to sytuacja, której nie można bagatelizować. 

Kompleksowo suszymy mokre tynki dzięki zastosowaniu profesjonalnych osuszaczy kondensacyjnych oraz techniki ciśnieniowej, podposadzkowej, adsorpcyjnej czy wentylatorowej. Osuszanie po zalaniu Poznań, sprzątanie piwnic, odgrzybianie to nasza specjalizacja. Dodatkowo oferujemy świetną usługę tj. wynajem osuszaczy kondensacyjnych, czy wiesz, że dzięki nim, Twój nowy budynek oszczędzi, aż do 54% ciepła wytwarzanego podczas jego ogrzewaniu.

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi osuszania domów i budynków w Poznaniu. Wykorzystując nowoczesne techniki, skutecznie obniżamy wilgotność powietrza, oszczędzając energię i zwiększając komfort. Zapewniamy rzetelność i szybkie rozwiązanie problemów z wilgocią w budynkach.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Sprzątanie po zalaniu Poznań
Gruntowna dezynfekcja po zalaniu fekaliami Wielkopolska

Dezynfekcja po fekaliach Wielkopolska

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy ścian, które można użyć do dezynfekcji po fekaliach na terenie Poznania. Cena 40 zł netto/doba. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Całodobowo 7/24

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Błyskawiczna dezynfekcja po fekaliach. W Poznaniu usuwamy grzyby i nieprzyjemne zapach bez użycia trujących środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Poznaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące po zalaniu
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*).
Zapraszamy do kontaktu w celu szczegółowej wyceny
sprzątania piwnicy po zalaniu.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -78ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020

Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni. Pomagamy także w lokalizacji wycieków wody.

Obsługujemy miasta; Poznań, Swarzędz Września, Gniezno, Chodzież, Nowy Tomyśl, Jarocin, Kalisz.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2020 – Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie wielkopolski, mazowieckim, łódzkim, śląskim, dolnośląskim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim.

Jak szybko osuszyć mieszkanie po zalaniu?

Czasy kiedy zalane mieszkanie osuszane było metodą naturalną mamy już za sobą.  Dziś jest dużo możliwości oraz skutecznych technik odpowiadających na pytanie,  jak bezpiecznie osuszyć dom po zalaniu wodą w Poznaniu? Metod mamy wiele, najważniejsze to by zacząć działać w miarę szybko. Separatory bezinwazyjne używane są jako jedna z metoda osuszania budynku za pomocą szczelin w fugach. Zaletą przy jej wyborze, jest brak konieczności wykonywania otworów w posadzce.

Osuszanie pod posadzkowe po zalaniu w Poznań

Zastanawiasz się w jaki sposób przeprowadzić osuszanie zalanego mieszkania znajdującego się w Poznaniu? Urządzenia służące do osuszania już dziś możesz zamówić w Instytucie Osuszania Poznań. Przy wynajmie osuszacza kondensacyjnego proponujemy bezpłatne szkolenie techniczne  jego obsługi. W przypadku konieczności wykonania osuszania tzw. pod posadzkowego pomiar wilgotności gratis. Mokre ściany emitują różnego rodzaju bakterie. Nasz system specjalistycznych filtrów, pomaga w bezpieczny sposób pozbyć się wilgoci ze ścian oraz posadzek Twojego budynku.

Wypożyczalnia, wynajem osuszaczy powietrza Trotec

Szukasz sprawdzonych urządzeń do osuszenia mokrych, zalanych ścian? Proponujemy wynajem osuszaczy budowlanych w najlepszej na poznańskim rynku cenie. Wypożyczenie na jedną dobę już od 39,99 zł netto. Mokre tynki nie są bezpiecznie dla zdrowia osób przebywających w takich pomieszczeniach. Dobrej jakości sprzęt do osuszania to skuteczny sposób na rozpoczęcie osuszania Twojego mieszkania.

Lokalizacja wycieków wodnych Poznań

Awaria wody wymaga szybkiego działania. Likwidujemy  skutki przecieków wody oraz usługę skutecznego ich usuwania. Jedną z proponowanych usług jest badanie metodą gazu znacznikowego. Wycieków szukamy również przy pomocy kamery termowizyjnej. Instytut Osuszania Poznań to 100% skuteczności przy lokalizacji wycieku. wody Masz awarię w mieszkaniu? Zadzwoń do nas, chętnie rozwiążemy Twój problem. Usługę usuwania wycieków przeprowadzamy na terenie całego województwa wielkopolskiego.

FAQ

Zalana mieszkanie to posadzka pełna licznych niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Likwidacja groźnych patogenów, toksyn, bakterii i wirusów jest niezbędna, by móc zdrowo korzystać z domu. Jednym ze sposobów odkażania jest właśnie ozonowanie pomieszczeń po zalaniu.
Cofka z kanalizacji rur miejskich to zdarzenie związane z awarią sieci. Można jej uniknąć poprzez montaż specjalnych zaworów zwrotnych w budynku mieszkalnym lub w piwnicy. Odpowiednie zabezpieczenie lokalu to inwestycja, która pozwoli uniknąć kosztów związanych z późniejszym sprzątaniem po zalaniu.

Dezynfekcja po zalaniu Poznań. Sprzątanie 7/24

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę, w trybie 7/24. Oferujemy gruntowną dezynfekcję pomieszczeń po fekaliach w Poznaniu, usuwanie skutków zalania, prace związane z osuszaniem zalanych budynków i sprzątaniem po zalaniach Poznań. Działamy na 5 ekipy przez cały rok, na terenie całego kraju. Profesjonalnie czyszczenie po wybiciu kanalizacji, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2021. Działamy także w miastach: Bytom, Sosnowiec, Warszawa, Wrocław, Olkusz, Opole, Kielce, Kraków, Tychy, Rzeszów

Masz mokry dom? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

dezynfekcja po zalaniu Poznań pracownicy