Dezynfekcja pomieszczeń
Ozonowanie 7/24
Poznań

+48 pokaż numer

Dezynfekcja pomieszczeń Poznań Usuwanie wirusów, odkażanie

Oferujemy odkażania miejsc publicznych, w których mogły przebywać osoby chore bądź zarażone wirusem. Dezynfekcja pomieszczeń z bakterii i drobnoustrojów przeprowadzona metodą opryskową lub za pomocą zabiegu ozonowania. Skażenie np. biura wymaga przeprowadzenia konkretnych czynności dezynfekcyjnych pomieszczeń za pomocą zamgławiacza ULV. Po przeprowadzonym zabiegu odkażania można bezpiecznie korzystać z mieszkania czy też biura.

Ozonowanie, dezynfekcja Usuwanie pleśni ze ścian

Ozon znalazł szerokie zastosowanie w zabiegach dezynfekcji mieszkań po chorobie oraz po zalaniu, sprawdza się również w usługach dotyczących usuwanie grzyba oraz pleśni z wilgotnych ścian tzw. odgrzybianie mokrych ścian w mieszkaniu w Poznaniu. Czynność ozonowania wykonywane są przez naszych techników specjalistów od ozonowania pomieszczeń. Ozon (O3) to sprawdzona metoda dezynfekcji biura, a także odgrzybiania mieszkania. Sprawnie niszczy wszelkie bakterie i wirusy oraz drobnoustroje.

Osuszanie mieszkania po zalaniu Usuwanie wilgoci Wielkopolska

Wilgoć, i co dalej? Nasz specjalista po przybyciu na miejsce zawsze bada przyczynę jej powstania a potem, zawsze przed przystąpieniem do osuszania budynku, stara się wyeliminować przyczynę. Dla mieszkańców Poznania, Swarzędza, Obornik, Środy Wielkopolskiej, Gniezna, Leszna oferujemy specjalne rabaty cenowe. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły oferty. Z nami zlikwidujesz grzyba i wilgoć raz na zawsze. Urządzenia do osuszania dostarczamy do drzwi klienta własnym transportem.

Instytut Osuszania Poznań Dezynfekcja wyposażenia biur, mieszkań Wielkopolska

Kompleksową usługa dezynfekcji  oraz neutralizacji zapachów w pomieszczeniach biurowych. Usuwanie szkód po zalaniach. Czy wiesz, technologia osuszania rozwija się w błyskawicznym tempie. Szybki jej rozwój napędza całą branżę i przyspiesza procesy osuszania zalanych budynków, jak również dezynfekcji. Nasza firma nie pozostaje w tyle. Ciągła inwestycja w nowe technologie, uczestnictwo w targach branżowych oraz zdobywanie praktycznych doświadczeń zawodowych, pomagają nam oferować Państwu coraz lepszą usługę dotyczącą usuwanie szkód związanych z zalanym budynkiem i odkażaniem. Ofertę naszą kierujemy do zarządców w budynkach, gdzie nastąpiła awaria związana z zalaniem; mieszkanie, apartament, biuro, firma czy też lokal handlowy, strych czy piwnica – bez względu gdzie, zawsze pomożemy. Oferujemy wnikliwe oględziny zalanych miejsc oraz bezpłatną wycenę. Skracamy czas niezbędny do osuszenia, dezynfekcji do minimum. Pracujemy w trybie 7/24. Zadzwoń do nas!

Oferujemy następujące usługi:

 • dezynfekcja pomieszczeń biurowych Poznań;
 • dezynfekcja pomieszczeń po kwarantannie COVID-19;
 • ozonowanie pomieszczeń, biur, lokali gastronomicznych;
 • odkażanie mieszkań, szpitali z wirusów i bakterii;
 • osuszanie budynków w dzielnicy Poznań Stare Miasto;
 • osuszanie mieszkań Poznań Nowe Miasto, Grunwald, Jeżyce.
 • osuszanie pomieszczeń Antoninek-Zieliniec-Kobylepole;
 • osuszanie warstw izolacyjnych Poznań Osiedle Rataje oraz Winiary;
 • sprzątanie po zalaniu w instytucjach publicznych Swarzędz;
 • specjalistyczne mycie po wybiciu kanalizacji Winogrady;
 • dezodoryzacja pomieszczeń w domach Świerczewo;
 • likwidacja brzydkich zapachów po zalaniu Chartowo;
 • ozonowanie zalanych mokrych ścian, po osuszeniu.

Zapewniamy kompleksową dezynfekcję pomieszczeń, usuwanie wirusów, osuszanie mieszkań po zalaniu, czyszczenie po pożarze oraz sprzątanie specjalistyczne dla firm i instytucji publicznych. Niwelujemy gruntownie wilgoć technologiczną w całkowicie nowych deweloperskich mieszkaniach. Nie tylko osuszamy mieszkania po zalaniu ale także dezynfekujemy biura, piwnice osiedlowe a także oferujemy wypożyczanie profesjonalnych osuszaczy kondensacyjnych.

Technologiczne osuszanie w Poznaniu Skuteczne osuszanie mokrych ścian i tynków budynku

Nasza firma specjalizuje się w osuszaniu wilgoci budowlanej nie tylko w nowo wybudowanych obiektach, ale także tam, gdzie przeprowadzono prace remontowe. Wilgoć technologiczna to nic innego, jak mokre tynki i ściany,które po zakończonych pracach wymagają odpowiedniego suszenia. Dla osób, które wyczekują z niecierpliwością wprowadzenia się do nowego domu czy mieszkania, każdy dodatkowy dzień przeznaczony na osuszanie ścian, to oddalenie od wymarzonej przeprowadzki. Co więcej, pomieszczenia z źle osuszonymi ścianami wytracają nawet do 55% wytworzonego ciepła. Warto więc zadbać o dokładne i kompleksowe osuszanie po remoncie, dzięki specjalistycznym metodom oferowanym przez naszych techników. Kompleksowo suszymy mokre tynki dzięki zastosowaniu profesjonalnych osuszaczy kondensacyjnych oraz techniki ciśnieniowej, podposadzkowej, adsorpcyjnej czy wentylatorowej. Osuszanie po zalaniu Poznań, sprzątanie piwnic, odgrzybianie to nasza specjalizacja. Dodatkowo oferujemy świetną usługę tj. wynajem osuszaczy kondensacyjnych, czy wiesz, że dzięki nim, Twój nowy budynek oszczędzi, aż do 54% ciepła wytwarzanego podczas jego ogrzewaniu.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Ozonowanie pomieszczeń Poznań
Gruntowne czyszczenie oraz dezynfekcja pomieszczeń użytkowych

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
czyszczenia po zalaniu.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -78ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020

Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni.

Obsługujemy miasta; Poznań, Swarzędz Września, Gniezno, Chodzież, Nowy Tomyśl, Jarocin, Kalisz.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2020 – Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie wielkopolski, mazowieckim, łódzkim, śląskim, dolnośląskim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim.

Jak szybko osuszyć mieszkanie po zalaniu?

Czasy kiedy zalane mieszkanie osuszane było metodą naturalną mamy już za sobą.  Dziś jest dużo możliwości oraz skutecznych technik odpowiadających na pytanie,  jak bezpiecznie osuszyć dom po zalaniu wodą w Poznaniu? Metod mamy wiele, najważniejsze to by zacząć działać w miarę szybko. Separatory bezinwazyjne używane są jako jedna z metoda osuszania budynku za pomocą szczelin w fugach. Zaletą przy jej wyborze, jest brak konieczności wykonywania otworów w posadzce.

Osuszanie pod posadzkowe po zalaniu w Poznań

Zastanawiasz się w jaki sposób przeprowadzić osuszanie zalanego mieszkania znajdującego się w Poznaniu? Urządzenia służące do osuszania już dziś możesz zamówić w Instytucie Osuszania Poznań. Przy wynajmie osuszacza kondensacyjnego proponujemy bezpłatne szkolenie techniczne  jego obsługi. W przypadku konieczności wykonania osuszania tzw. pod posadzkowego pomiar wilgotności gratis. Mokre ściany emitują różnego rodzaju bakterie. Nasz system specjalistycznych filtrów, pomaga w bezpieczny sposób pozbyć się wilgoci ze ścian oraz posadzek Twojego budynku.

Wypożyczalnia, wynajem osuszaczy powietrza Trotec

Szukasz sprawdzonych urządzeń do osuszenia mokrych, zalanych ścian? Proponujemy wynajem osuszaczy budowlanych w najlepszej na poznańskim rynku cenie. Wypożyczenie na jedną dobę już od 39,99 zł netto. Mokre tynki nie są bezpiecznie dla zdrowia osób przebywających w takich pomieszczeniach. Dobrej jakości sprzęt do osuszania to skuteczny sposób na rozpoczęcie osuszania Twojego mieszkania.

Lokalizacja wycieków wodnych Poznań

Awaria wody wymaga szybkiego działania. Likwidujemy  skutki przecieków wody oraz usługę skutecznego ich usuwania. Jedną z proponowanych usług jest badanie metodą gazu znacznikowego. Wycieków szukamy również przy pomocy kamery termowizyjnej. Instytut Osuszania Poznań to 100% skuteczności przy lokalizacji wycieku. wody Masz awarię w mieszkaniu? Zadzwoń do nas, chętnie rozwiążemy Twój problem. Usługę usuwania wycieków przeprowadzamy na terenie całego województwa wielkopolskiego.

Dezynfekcja po zalaniu Poznań. Osuszanie 7/24

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w trybie 7/24. Oferujemy gruntowną dezynfekcję pomieszczeń w Poznaniu, prace związane z osuszaniem zalanych budynków. Działamy na 4 ekipy przez cały rok, na terenie całego kraju. Profesjonalnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa wykonamy powierzone nam zadania. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2019. Działamy także w miastach: Wrocław, Opole, Kraków.

Masz mokry dom? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

ozonowanie-pomieszczen-zespol