Dezynfekcja pomieszczeń
Ozonowanie 7/24
Wrocław

+48 pokaż numer

Dezynfekcja pomieszczeń, odkażanie - Wrocław

Odkażanie pomieszczeń z bakterii i wirusów w obiektach komunalnych, śmietnikach osiedlowych czy z sypach. Odkażanie biur z wirusów. Dostarczamy czyste i zdrowe powietrze, profesjonalną usługę czyszczenia oraz dezynfekcji zalanych pomieszczeń oraz piwnic. Odkażanie mieszkania po chorobie zakaźnej. Usuwamy skutki powodzi oraz czyścimy posadzi w obiektach użyteczności publicznej. które zostały zalane wodą. Pracujemy na terenie całego województwa dolnośląskiego oraz w innych ościennych województwach. Specjalizujemy się w dezynfekcji pomieszczeń biurowych za pomocą zamgławiaczy elektrostatycznych oraz przemysłowych generatorów ozonu o wydajności nawet do 3000m2 na godzinę.

Ozonowanie biura, domu Usuwanie pleśni, odgrzybianie

Bakteriobójcza skuteczność ozonu rośnie wraz ze wzrostem jego stężenia. Zabieg ozonowania to jeden ze skutecznych sposobów na likwidację grzyba ze ścian, odgrzybianie zawilgoconych mieszkań oraz dezynfekcję pleśni. Dodatkowo wspieramy się profesjonalnymi środkami chemicznymi, Zadzwoń do nas, wspólnie zaplanujemy usunięcie grzyba ze ścian w dogodnym dla Ciebie terminie. Profesjonalnie wykonane zmgławianie likwiduje skutecznie także pałeczki gruźlicy, oraz działa negatywnie na pluskwy, insekty, karaluchy czy muchy i osy. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Instytucjom publicznym wystawiamy dokumenty oraz certyfikat. Nasze usługi dezynfekcji i odkażania to bezpieczeństwo Twojego pracownika i zdrowie zadowolonego klienta.

Osuszanie domu po zalaniu wodą Kosztorys KNR w cenie

Usuwanie wilgoci, nowoczesna metoda na osuszanie mokrych ścian w budynku po zalaniu. Oferujemy niezawodne osuszanie domów w najniższej na rynku wrocławskim cenie. Posiadasz w domu wilgoć? Zadzwoń do nas. Podpowiemy jak naprawić zalaną warstwę izolacji w podłodze. Kompleksowo oferujemy usługę skutecznej likwidacji wilgoci w zalanym domu. kosztorysu w oparciu o Katalogi Nakładów Rzeczowych (KNR) gratis. Jak pozbyć się wilgoci z osuszaczem powietrza podczas osuszania murów. Chętnie pomożemy – osuszamy domy, mieszkania na terenie centrum Wrocławia, Legnicy, Oleśnicy, Brzegu Dolnego, Oławy, Namysłowa, Kępna, Sycowa, Lubina, Świdnicy i innych miast woj. dolnośląskiego. Masz pytania? Zadzwoń!

Instytut Osuszania Wrocław Dyspozycyjność 365 dni w roku, całe woj. Dolnośląskie

Dezynfekcja skażonych pomieszczeń oraz profesjonale osuszanie budynków po zalaniu. Czyszczenie ścian przy użyciu technologi suchego lodu. Likwidacja szkód związanej z zalaniem domu na terenie Wrocławia oraz w całym woj. dolnośląskim, Dezynfekujemy przy użyciu zamgławiaczy elektrostatycznych, przemysłowych generatorów ozonu oraz specjalistycznej chemii np. nano cząstek srebra. Antybakteryjny oraz antygrzybiczny środek myjąco dezynfekujący doskonale sprawdza się podczas czyszczenia specjalistycznego pomieszczenia  użytkowego po zalaniu fekaliami. Przeprowadzamy bezpłatne oględziny na miejscu zdarzenia oraz lokalizujemy wycieki. W naszej ofercie, usługi świadczone preparatami dezynfekującymi o unikalnej skuteczności z atestami PZH.

Specjalizujemy się w następujących zleceniach: 

 • dezynfekcja pomieszczeń biurowych;
 • ozonowanie lokali biurowych z wirusów;
 • zamgławianie elektrostatyczne;
 • osuszanie budynku po zalaniu Wrocław Biskupin, Sępolno, Starachowice, Nad Odrze, Krzyki, Kępa Mieszczańska oraz Śródmieście.
 • osuszanie zalanego mieszkania w Legnicy Bielany, Fabryczna, Lipniki, Stare Miasto, Przedmieście Głogowskie, Osiedle Zosinek;
 • osuszanie zalanych pomieszczeń gospodarczych;
 • osuszanie mokrych warstw izolacyjnych;
 • sprzątanie zalanych mieszkań;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie nieprzyjemnego zapachów;
 • ozonowanie po śmierci i po zgonie;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Oferujemy bezpłatny pomiar wilgotności jak również przeprowadzamy ekspertyzę po zalaniu dla firmy ubezpieczeniowej, Podczas prac dotyczących czyszczenia po zalaniu używamy maszyn do czyszczenia suchym lodem. Wynajem osuszaczy powietrza marki Trotec. Dezynfekcja pomieszczeń ozonem. Masz pytania? Zadzwon do nas, chętnie udzielmy odpowiedzi. 

W jaki sposób osuszać technologicznie mokre tynki? Rozwiązania dla firm budowlanych, deweloperów

Oferta skierowana do firm budowlanych oraz deweloperów zajmujących się budową nowych budynków, gdzie zjawisko „mokrych tynków” jest spotykane na codzień.  do wyschnięcia ścian. Osuszanie wilgoci technologicznej, dotyczy wilgoci, która występuje podczas budowy nowego domu czy też bloku. Podczas remontu mamy do czynienia ze zjawiskiem występowania wilgoci, która opóźnia oddanie mieszkania do użytkowania. Oferujemy Państwu osuszanie technologiczne, czyli likwidację wilgoci z mokrych tynków. Już w czasie później jesieni, kiedy na zewnątrz występują niskie temperatury, okres schnięcia mokrych ścian znacznie się wydłuża. Proponujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych, dzięki którym skrócony zostanie czas wilgoci występującej na ścianach. Powszechnie wiadomo, iż budynek z niedosuszonymi ścianami wytraca nawet do 55% ciepła wytwarzanego podczas ogrzewania.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Ozonowanie pomieszczeń Wrocław
Profesjonalny sprzęt, lider w branży dezynfekcji

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020

Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni.

Obsługujemy miasta; Wrocław, Gliwice, Będzin, Bielsko-Biała, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Sosnowiec, Rybnik, Racibórz, Zabrze.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 – Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie dolnośląskim, śląskim, małopolskim,  łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Zalany dom, mieszkanie co dalej?

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oferowane przez Instytut Osuszania, umożliwiają w bezpieczny sposób na osuszanie budynków po zalaniu. Stosujemy np. aluminiowy rozdzielacz fugowy tj. technologię osuszania za pomocą  szczelin w fugach. Przy zastosowaniu tej metody nie ma konieczności nawiercania otworów w podłodze. Skuteczne wykrywanie nieszczelności i wszechstronne usługi po lokalizacji przecieków. Pomagamy od A do Z.  Naszym celem jest przywrócenie pełnej funkcjonalności Twojego domu.

Metody osuszania zalanej warstwy izolacyjnej

Kompleksowe osuszanie zalanych warstw izolacyjnych jest działaniem niezbędnym w celu przywrócenie pełnej funkcjonalności obiektu. Osuszamy budynki i ich warstwy izolacyjne, zarówno metodą nadciśnieniową, jak i metodą podciśnieniową gdzie powietrze przenika przez cały system filtrów tzw. HEPA. Współpracujemy z konserwatorami zabytków. Z oferowaną technologią gwarantujmy szybkie efekty w usuwaniu wilgoci, pozbędziesz się wilgoci z pomieszczenia i nie stracisz majątku!

Wynajem sprzętu do osuszania budynków

Szukasz fachowców specjalizujących się wynajmie urządzeń do osuszania powietrza. Nasz wypożyczalnia oferuje sprzęt do osuszania mokrych ścian, na wynajem, już od 7 dni roboczych Wyłącznie solidne niemieckie produkty, firmy Trotec®. Najlepsze ceny od 40 zł netto, doba. Urządzenie, te sprawdzają się u naszych klientów od wielu lat. Zadzwoń do nas. To dobry pomysł na rozpoczęcie osuszania twojego zalanego mieszkania. Nie wiesz jak to zrobić? Bez obaw, oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne.

Lokalizacja przecieków Wrocław

Masz awarię związaną z zalaniem w mieszkaniu w Wrocławiu? Skontaktuj się z nami, wykrywamy wycieki wody oraz skuteczne je usuwamy. Dysponujemy sprzętem renomowanych światowych firm. Nie pracujemy na chińskich podróbkach. Wyższą cenę naszych usług, niwelujemy szybszym czasem ich realizacji. Oferujemy 100% skuteczności w wykrywaniu wycieków wody w budynkach mieszkalnych. Możliwość wykonania próby szczelności kanalizacji wodnej jak również instalacji ciepłego ogrzewania.

Dezynfekcja, ozonowanie pomieszczeń Wrocław

Dezynfekcja pomieszczeń oraz specjalistyczne osuszanie budynków po zalaniu dla miasta Wrocław realizujemy już od 2013 r. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2019. Osuszamy domy przez  365 dni w roku. Wyróżniamy się profesjonalizmem oraz przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w branży. Oferujemy wysokiej jakości usługi oraz sprzęt do osuszania na wynajem. Współpracujemy z najlepszymi podmiotami oferującymi  izolacje przeciwwilgociowe. Zapraszamy do współpracy. Działamy także w miastach: Opole, Poznań, Kraków.

Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

ozonowanie-pomieszczen-zespol