Sprzątanie po zalaniu
Wrocław
Dezynfekcja po zalaniu fekaliami

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Wrocław, woj. dolnośląskie

Usługa na sprzątanie po zalaniu Wrocław nie może być przypadkowa. Masz zalany dom? Usuń problem i zamów sprzątanie po zalaniu we Wrocławiu z terminem realizacji w ten sam dzień roboczy. Bakteriobójcza skuteczność ozonu rośnie wraz ze wzrostem jego stężenia. Zabieg ozonowania to jeden ze skutecznych sposobów na likwidację grzyba ze ścian, odgrzybianie zawilgoconych mieszkań oraz dezynfekcję po fekaliach. Wcześniej jednak musimy wykonać czyszczenie po zalaniu, obejmujące dokładne sprzątanie i gruntowną dezynfekcję mokrych powierzchni. W naszej firmie wspieramy się profesjonalnymi środkami chemicznymi lub przemysłowymi generatorami ozonu. Zadzwoń do nas, wspólnie zaplanujemy sprzątanie po zalaniu oraz usunięcie grzyba ze ścian, we Wrocławiu mamy zawsze dogodne terminy realizacji. Profesjonalnie wykonane zamgławianie po zalaniu nadtlenkiem wodoru, likwiduje skutecznie także pałeczki gruźlicy, oraz działa negatywnie na pluskwy, insekty oraz karaluchy. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Instytucjom publicznym z Wrocławia.

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu Wrocław - całodobowo 7/24

Dezynfekcja pomieszczeń i sprzątanie po zalaniu fekaliami Wrocław realizowane jest w trybie usług całodobowych. Odkażanie zalanych powierzchni z bakterii i wirusów w obiektach komunalnych, piwnicach osiedlowych, czy też na śmietnikach. Dezynfekcja biura po zalaniu w usłudze dostępnej przez całą dobę. Dostarczamy czyste i zdrowe powietrze, do zlanych wodą czy fekaliami pomieszczeń. Czyszczenia zalanych pomieszczeń Wrocław oraz ozonowanie po zalaniu to zadanie dla profesjonalnej ekipy. U nas również zamówisz odkażanie mieszkania po chorobie zakaźnej. Uwaga: całodobowo usuwamy skutki powodzi oraz czyścimy zalane piwnice w obiektach użyteczności publicznej. Pracujemy we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego. Specjalizujemy się w dezynfekcji pomieszczeń biurowych za pomocą zamgławiaczy elektrostatycznych oraz przemysłowych generatorów ozonu o wydajności nawet do 3000m2 na godzinę. Dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami, od teraz to nasz problem. Wyślij wiadomość e-mail. Wystawiamy dokumenty sprzedażowe oraz certyfikat dezynfekcji po zalaniu. Nasze usługi odkażania to bezpieczeństwo i zdrowie zadowolonego klienta.

Osuszanie mieszkań po zalaniu, Kosztorys KNR w cenie

Usuwanie wilgoci, nowoczesna metoda na osuszanie mokrych ścian w budynku mieszkalnym po zalaniu. Oferujemy niezawodne osuszanie po zalaniu Wrocław, domów w najniższej na rynku wrocławskim cenie. Posiadasz w domu wilgoć? Zadzwoń do nas. Podpowiemy jak naprawić zalaną warstwę izolacji w podłodze. Kompleksowo oferujemy usługę skutecznej likwidacji wilgoci w zalanym domu. Kosztorysu na podstawie Katalogi Nakładów Rzeczowych (KNR) na indywidualne zamówienie. Jak pozbyć się wilgoci z osuszaczem powietrza podczas osuszania mokrych murów? Chętnie pomożemy przy osuszaniu domu po zalaniu, czyszczeniu mieszkania po zalaniach wodą na terenie centrum Wrocławia, Legnicy, Oleśnicy, Brzegu Dolnego, Oławy, Namysłowa, Kępna, Sycowa, Lubina, Świdnicy i innych miast woj. dolnośląskiego. Masz pytania odnośnie osuszania ścian po zalaniu? Zadzwoń do nas. Usuwanie wilgoci to nasza pasja i specjalizacja, którą wykonujemy od 2013 roku.

Instytut Osuszania całe woj. dolnośląskie Czyszczenie i profesjonalne sprzątanie po wybiciu kanalizacji Wrocław 7/24

Dezynfekcja skażonych pomieszczeń oraz profesjonale czyszczenie i sprzątanie po zalaniu Wrocław, za pomocą przemysłowych generatorów ozonu 240 g/h. Mycie i skuwanie ścian przy użyciu technologi suchego lodu to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej po zalaniach.  Likwidacja szkód związanych z zalaniem domu na terenie Wrocławia oraz w całym woj. dolnośląskim przez całą dobę. Dezynfekujemy zalane piwnice, mieszkania przy użyciu zamgławiaczy elektrostatycznych, przemysłowych generatorów ozonu oraz specjalistycznej chemii np. nano cząstek srebra. Antybakteryjny oraz antygrzybiczny środek myjąco dezynfekujący doskonale sprawdza się podczas czyszczenia po zalaniach, w specjalistycznej firmie sprzątającej. Całodobowa dezynfekcja po zalaniu fekaliami za pomocą nadtlenku wodoru – H2O2. Przeprowadzamy bezpłatne oględziny szkody zalani owej na miejscu zdarzenia oraz lokalizujemy wycieki wody. W naszej ofercie, usługi świadczone preparatami dezynfekującymi o unikalnej skuteczności z atestami PZH.

Specjalizujemy się w następujących zleceniach: 

 • Dezynfekcja po fekaliach Wrocław;
 • Całodobowe sprzątanie po zalaniu Wrocław i okolica;
 • Sprzątanie po zalaniu fekaliami we Wrocławiu;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • czyszczenie mieszkania po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie lokali biurowych z wirusów;
 • zamgławianie elektrostatyczne oraz suchą mgłą;
 • sprzątanie piwnicy po zalaniu Wrocław Biskupin, Sępolno, Starachowice, Nad Odrze, Krzyki, Kępa Mieszczańska oraz Śródmieście.
 • osuszanie zalanego mieszkania w Legnicy Bielany, Fabryczna, Lipniki, Stare Miasto, Przedmieście Głogowskie, Osiedle Zosinek;
 • osuszanie zalanych pomieszczeń gospodarczych;
 • osuszanie mokrych warstw izolacyjnych;
 • sprzątanie zalanych mieszkań;
 • dezynfekcja biur Wrocław;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji;
 • dezynfekcja pomieszczenia po zalaniu fekaliami;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • ozonowanie po śmierci i po zgonie;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Oferujemy bezpłatny pomiar wilgotności jak również przeprowadzamy ekspertyzę po zalaniu dla firmy ubezpieczeniowej, Podczas prac dotyczących czyszczenia po zalaniu używamy maszyn do czyszczenia suchym lodem. Wynajem osuszaczy powietrza marki Trotec. Dezynfekcja pomieszczeń ozonem. Masz pytania? Zadzwon do nas, chętnie udzielmy odpowiedzi. 

Czyszczenie po zalaniu fekaliami Wrocław
Osuszanie po zalaniu Wrocław

W jaki sposób osuszać technologicznie mokre tynki? Rozwiązania dla firm budowlanych, deweloperów

Oferta skierowana do firm budowlanych oraz deweloperów zajmujących się budową nowych budynków, gdzie zjawisko „mokrych tynków” jest spotykane na codzień.  do wyschnięcia ścian. Osuszanie wilgoci technologicznej, dotyczy wilgoci, która występuje podczas budowy nowego domu czy też bloku. Podczas remontu mamy do czynienia ze zjawiskiem występowania wilgoci, która opóźnia oddanie mieszkania do użytkowania. Oferujemy Państwu osuszanie technologiczne, czyli likwidację wilgoci z mokrych tynków. Już w czasie później jesieni, kiedy na zewnątrz występują niskie temperatury, okres schnięcia mokrych ścian znacznie się wydłuża. Proponujemy wynajem osuszaczy kondensacyjnych, dzięki którym skrócony zostanie czas wilgoci występującej na ścianach. Powszechnie wiadomo, iż budynek z niedosuszonymi ścianami wytraca nawet do 55% ciepła wytwarzanego podczas ogrzewania.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Sprzątanie po zalaniu Wrocław
Profesjonalny sprzęt, lider branży dezynfekcji po zalaniach

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Idealne do pracy, podczas czyszczenia i dezynfekcji mieszkań po zalaniu fekaliami. Cena już od 40 zł netto. Zamów teraz!

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu Wrocław

PLN 100 /1h*

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby za pomocą ozonowania. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Dezynfekcja po zalaniu, ozonowanie zalanej piwnicy we Wrocławiu w cenie 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Gruntowne prace czyszczące po zalaniu w mieszkaniu we Wrocławiu
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja zalanych fekaliami powierzchni ściany w piwnicy – suchym lodem (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu we Wrocławiu zamów rozmowę z naszym konsultantem telefonicznym.

Dezynfekcja zalanych piwnic suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020

Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni. Dezynfekcja pomieszczeń po fekaliach w najlepszej na rynku cenie.

Obsługujemy miasta; Wrocław, Trzebnica, Brzeg-Dolny, Legnica, Lubin, Oleśnica, Syców, Mietków.

Sprzątanie po zalaniu Wrocław
Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 – Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie dolnośląskim, śląskim, małopolskim,  łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Zalany dom, mieszkanie co dalej?

Innowacyjne rozwiązania technologiczne oferowane przez Instytut Osuszania, umożliwiają w bezpieczny sposób na osuszanie budynków po zalaniu. Stosujemy np. aluminiowy rozdzielacz fugowy tj. technologię osuszania za pomocą  szczelin w fugach. Przy zastosowaniu tej metody nie ma konieczności nawiercania otworów w podłodze. Skuteczne wykrywanie nieszczelności i wszechstronne usługi po lokalizacji przecieków. Pomagamy od A do Z.  Naszym celem jest przywrócenie pełnej funkcjonalności Twojego domu.

Metody osuszania zalanej warstwy izolacyjnej

Kompleksowe osuszanie zalanych warstw izolacyjnych jest działaniem niezbędnym w celu przywrócenie pełnej funkcjonalności obiektu. Osuszamy budynki i ich warstwy izolacyjne, zarówno metodą nadciśnieniową, jak i metodą podciśnieniową gdzie powietrze przenika przez cały system filtrów tzw. HEPA. Współpracujemy z konserwatorami zabytków. Z oferowaną technologią gwarantujmy szybkie efekty w usuwaniu wilgoci, pozbędziesz się wilgoci z pomieszczenia i nie stracisz majątku!

Wynajem sprzętu do osuszania budynków

Szukasz fachowców specjalizujących się wynajmie urządzeń do osuszania powietrza. Nasz wypożyczalnia oferuje sprzęt do osuszania mokrych ścian, na wynajem, już od 7 dni roboczych Wyłącznie solidne niemieckie produkty, firmy Trotec®. Najlepsze ceny od 40 zł netto, doba. Urządzenie, te sprawdzają się u naszych klientów od wielu lat. Zadzwoń do nas. To dobry pomysł na rozpoczęcie osuszania twojego zalanego mieszkania. Nie wiesz jak to zrobić? Bez obaw, oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne.

Lokalizacja przecieków Wrocław

Masz awarię związaną z zalaniem w mieszkaniu w Wrocławiu? Skontaktuj się z nami, wykrywamy wycieki wody oraz skuteczne je usuwamy. Dysponujemy sprzętem renomowanych światowych firm. Nie pracujemy na chińskich podróbkach. Wyższą cenę naszych usług, niwelujemy szybszym czasem ich realizacji. Oferujemy 100% skuteczności w wykrywaniu wycieków wody w budynkach mieszkalnych. Możliwość wykonania próby szczelności kanalizacji wodnej jak również instalacji ciepłego ogrzewania.

Sprzątanie po zalaniach Wrocław. Dezynfekcja fekaliów 7/24

Dezynfekcja powierzchni po zalaniu fekaliami oraz odkażanie pomieszczeń po fekaliach. Specjalistyczne sprzątanie piwnicy po zalaniu Wrocław – Instytut Osuszania oferuje całodobowe suszenie mokrych ścian budynków, a także czyszczenie po wybiciu kanalizacji nieprzerwanie od 2013 roku. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2021. Osuszamy domy przez  365 dni w roku, 7 dni w tygodniu. Wyróżniamy się profesjonalizmem oraz przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa obowiązujących w branży, stosujemy najlepsze środki ochrony osobistej. Oferujemy wysokiej jakości usługi oraz sprzęt do osuszania na wynajem. Współpracujemy z najlepszymi podmiotami oferującymi  izolacje przeciwwilgociowe. Zapraszamy do współpracy. W ofercie również osuszanie po zalaniu w lokalizacjach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Tychy, Olkusz, Opole, Kielce, Częstochowa, Sosnowiec, Poznań, Rzeszów

Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

Sprzątanie po zalaniu Wrocław

FAQ

Usługi na dezynfekcję i czyszczenie pomieszczeń po zalaniu można zrealizować na własną rękę lub z pomocą firmy sprzątającej. Dobry fachowiec pracę rozpocznie od wypompowania wody, zebraniu nieczystości z posadzki, a następnie przeprowadzi ozonowanie zalanej piwnicy. Po tym ostatnim zabiegu usunięty z powietrza zostanie nieprzyjemny zapach fekaliów czy inny fetor nieczystości.
Ozonowanie zalanych pomieszczeń spełnia dwie funkcje w tym samym czasie. Po pierwsze zabija wszelkie bakterie i trujące związki chemiczne, które pojawiły się z odchodami na posadzce naszego domu, a po drugie usuwa nieprzyjemny zapach. Ozonowanie, to zabieg, dzięki któremu możemy niskim kosztem odświeżyć powietrze naszego domu, pozbywając się przy tym wszelkich alergenów.