Sprzątanie po zalaniu Rybnik
Dezynfekcja po wybiciu szamba

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Rybnik, woj. śląskie

Szukasz ekipy na sprzątanie mieszkania po zalaniu w Rybniku? Oferujemy najlepsze metody na dezynfekcji po zalaniu fekaliami, a także likwidację nieczystości po wybiciu szamba i czyszczenie po zalaniu Rybnik Osiedle Nowiny. Zajmujemy się kompleksowym osuszaniem ścian po zalaniu, a także profesjonalnym myciem podłóg po fekaliach. Każdorazowo dopasowujemy ofertę pod potrzeby klienta; stawiamy na transparentność i szybkie wykonanie prac naprawczych. Wykonujemy bezpłatne oględziny- sprawdzamy stan pomieszczeń i indywidualnie wybieramy najlepszą metodę sprzątania. Dostarczamy dokumentację do zakładów ubezpieczeniowych, by przyspieszyć proces uzyskania odszkodowania po zalaniu.

Odgrzybianie pomieszczeń w Rybniku, ściany domu

Odgrzybianie i usuwanie pleśni ze ściany mieszkania w Rybniku. Badania mykologiczne na miejscu u klienta. Niestety, przyczyn pojawienie się niebezpiecznych dla zdrowia grzybów na ścianach jest wiele. Nie tylko zalania domów, ale również nieodpowiednia wentylacja pomieszczeń, brak przewiewu czy wilgoć na ścianach, prowadzą do silnego zagrzybiania się pomieszczeń. Pozbycie się pleśni i grzybów wymaga zdecydowanych środków i najlepiej wezwać ekipę na odgrzybianie ścian Rybnik Paruszowiec. Grzyby nie bez powodu uznawane są za niebezpieczne; są przyczyną wielu chorób układu oddechowego, mogą prowadzić do uszkodzenia narządów wewnętrznych, a także mieć wpływ na choroby skóry.

Czyszczenie piwnic po zalaniu Rybnik Osiedle Tysiąclecia

Zalanie piwnicy w Rybniku? Jeśli szukasz fachowej ekipy, na czyszczenie piwnicy po zalaniu Rybnik, dobrze trafiłeś. Instytut Osuszania zajmie się nie tylko dezynfekcją po fekaliach oraz oczyszczaniem pomieszczeń zalaniu, ale również wykonuje ozonowanie piwnic po zalaniu. W sposób szybki, mało inwazyjny przeprowadzamy pełną dezynfekcję, tak by pozbyć się wszystkich grzybów, które mogą pojawić się wraz z wylaniem kanalizacji. Czyszczenie pomieszczeń po wybiciu szamba zdarza się niestety dość często. Tu liczy się szybkie działanie. Nie czekaj i zadzwoń do naszych techników, którzy zneutralizują szkody wyrządzone przez fekalia w twoim domu. Instytut Osuszania to rodzinna firma, która stawia na pełną pomoc w zakresie odgrzybiania pomieszczeń po zalaniu.

Dezynfekcja po zalaniu Rybnik Usuwanie pleśni, osuszanie mieszkań- woj. śląskie

Stawiamy na indywidualne potrzeby naszych klientów i podczas bezpłatnego rekonesansu szkód szukamy najbardziej efektywnej metody osuszania domu po zalaniu w Rybniku, wybiciu kanalizacji czy pozbycia się wilgoci z zalanych ścian i tynków. Wśród dostępnych u nas metod na osuszanie po zalaniu Rybnik znajdziesz:

Osuszanie kondensacyjne pomieszczenia
: polega na zassaniu wilgotnego powietrza przez specjalny wentylator znajdujący się w osuszaczu kondensacyjnym. Dochodzi tam do gwałtownego obniżenia jego temperatury, przez co para wodna ulega procesowi skraplania, a powstała ciecz jest odprowadzana do przygotowanego miejsca. Suche powietrze znów włączone jest do obiegu.
Osuszanie absorpcyjne po zalaniu: to nic innego, jak przepuszczanie powietrza z zalanego pomieszczenia przez osuszacz, który wyposażony jest środek absorbujący wodę, np. żel krzemionkowy. Dochodzi do oddzielenia się wody i powietrza, któremu następnie podnosi się temperaturę i z powrotem wypuszcza w obieg. Tak przygotowane, suche powietrze absorbuje wilgoć ze ścian. Technika jest powielana, aż do chwili, kiedy pomieszczenie zostanie całkowicie osuszone.
Osuszanie nadciśnieniowe: polega na silnym wtłaczaniu suchego powietrza do warstw izolacyjnych, tak by nasyciło się wilgocią. Skierowane jest w stronę otworów wylotowych lub przy pomocy specjalistycznego osuszacza, który obniża wilgotność powietrza.
Osuszanie podciśnieniowe: działanie polegające na gwałtownym odsysaniu wilgotnego powietrza z warstw izolacyjnych. Podczas cyklu odsysania powstaje podciśnienie wyrównujące się dzięki agregatowi osuszającemu powietrze.
Instytut Osuszania mieszkań po zalaniu Rybnik oferuje:
 • sprzątanie piwnic po zalaniu Rybnik Osiedle Krakusa i inne dzielnice;
 • gruntowne osuszanie pomieszczeń gospodarczych na terenie woj. śląskiego;
 • dezynfekcję po wybiciu kanalizacji w Rybniku;
 • kompleksowe czyszczenie po zalaniu Rybnik osiedle Dworek;
 • ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • specjalistyczne suszenie warstw izolacyjnych;
 • pełne sprzątanie po wybiciu szamba;
 • dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • kompleksowe usuwanie odoru po wybiciu szamba;
 • profesjonalne odgrzybianie ścian;
 • pomiary wilgotności zawilgocenia ścian.

Nasze prace dotyczącej sprzątania po zalaniu Rybnik oferowane są za pomocą urządzeń do osuszania marki Trotec a także przy użyciu technologi czyszczenia suchym lodem.
Przemysłowe generatory ozonu wspierają nasze działania dotyczące dezynfekcji po zalaniu fekaliami, a całość tworzy jednolitą ofertę dla klienta. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 to gwarancją jakość świadczonych prac na całym Śląsku.

Osuszanie budynku po zalaniu wodą
Osuszanie zalanej ściany

Ozonowanie po zalaniu Rybnik Skuteczne osuszanie zawilgoconych pomieszczeń 7/24

Jeżeli chcesz skutecznie posprzątać dom po zalaniu lub pozbyć się wilgoci, wówczas warto wybrać wieloetapowe metody, w tym ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w Rybniku na Osiedlu Tysiąclecia świadczymy pracę non-stop. Szczególnie istotne okazuje się zwrócenie uwagi wilgoć technologiczną, która pojawia się przy pracach budowlanych. Tynkowanie ścian to techniki murarskie wymagające użycia sporej ilości wody. Ciecz ta, w procesie całkowicie naturalnym, schnie dość długo i przez to skutecznie przedłuża prace remontowe. Instytut Osuszania Rybnik oferuje znaczne przyspieszenie przy suszenia ścian dzięki specjalistycznym sprzętom do osuszania technologicznego. Usługi sprzątania po zalaniu czy dezynfekcji pomieszczeń po fekaliach oferujemy w Rybniku we wszystkich dzielnicach miasta, ale także na terenie miast ościennych Czerwionka-Leszczyny, Michałkowice, Świerklany, Marklowice. Specjalistyczne prace na czyszczenie po zalaniu fekaliami oferujemy od wielu lat, dbając przy tym o wysoką jakości świadczonych usług.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Cennik- ozonowanie po zalaniu Rybnik
Profesjonalne odgrzybianie ścian zewnętrznych

Osuszacze wypożyczalnia

PLN 40 /zł*

Wypożyczamy osuszacze powietrza światowego lidera – producent Trotec. Transport na miejsce „do drzwi klienta” to koszt 50 zł brutto. Bardzo duża wydajność osuszaczy w porównaniu do oferty konkurencji. Cena 40 zł netto/ dzień. Minimalny czas wynajmu to 7 dni roboczych. Zadzwoń!

Ozonowanie mieszkania

PLN 100 /1h

Skutecznie usuwamy w bezpieczny sposób nieprzyjemne zapachy. Neutralizujemy
wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby. Pozwól nam a błyskawicznie zniszczymy grzyb i usuniemy niemiły zapach unoszący się powietrzu. Cena za ozonowanie pomieszczeń już od 100 zł netto / 1h. W naszej firmie – pomiar wilgotności przeprowadzamy gratisowo.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące w tym sprzątanie piwnicy po zalaniu
przeprowadzamy z wykorzystaniem maszyny do czyszczenia suchym lodem Cold Jet FP40. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*) w temperaturze -78.5°C.
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Dezynfekcja piwnic po zalaniu fekaliami przy -79°C Osuszania i sprzątanie po zalaniu Rybnik Boguszowice

Czyszczenie lodem po zalaniu 2021
Instytut Osuszania Rybnik to firma skupiająca specjalistów na osuszanie po zalaniu oraz dezynfekcją po fekaliach. Wśród naszych niezawodnych metod znajduje się technologia czyszczenia przy pomocy suchego lodu po zalaniu. Czym charakteryzuje się suchy lód? Wielofunkcyjnością, gdyż podczas pracy nim dochodzi do usunięcia pleśni, czyszczenia ścian, pozbywania się trujących grzybów.
Jesteśmy dla Was w Rybniku, Katowicach, Czerwionce-Leszczyny, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Kochłowicach, Zabrzu, Będzinie, Sosnowcu
Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Stawiamy na wartości rodzinne, a także na Twoje bezpieczeństwo! Wysoką jakość naszych usług cechuje przywiązanie do szkoleń i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Jako jedna z marek w Polsce wdrożyliśmy najwyższe standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Nasz certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Oferujemy nasze usługi w województwie śląskim, dolnośląskim, łódzkim, lubelskim, lubuskim, mazowieckim łódzkim, małopolskim, podkarpackim.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Rybnik

Najtańsze ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Rybnik i okolica, to sprawdzona technologia umożliwiająca szybką dezynfekcję pomieszczeń po wybiciu szamba oraz przygotowanie ich do dalszych prac porządkowych. Wykorzystywany jest do tego specjalistyczny sprzęt niemieckiej marki Trotec, a także przemysłowe generatory ozonu o wysokiej mocy znamionowej. Wraz z metodą czyszczenia suchym lodem, dostarczamy kompleksowe usługi oczyszczania i sprzątania po zalaniu, które kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych czy spółdzielni mieszkaniowych na terenie Rybnika.

Osuszanie po zalaniu w Rybniku

Jeśli zdarzyło się, że w twoim domu doszło do zalania, wówczas niemal pewne jest, że dojdzie do zwilgotnienia warstwy izolacyjnej, a ta przez to straci ona swoje moce grzewcze. Oznacza to podwyższenie rachunków za ocieplanie, a także możliwość rozwoju niebezpiecznych dla życia i zdrowia drobnoustrojów i pleśni. Dobieramy najlepsze metody osuszania pomieszczeń po zalaniu nie tylko w Rybniku, ale i Knurowie i Gostyniu. Wszystko po to by, szybko i efektywnie osuszyć warstwy izolacyjne, przy czym proponujemy osuszanie nadciśnieniowe dla pełnego bezpieczeństwa suszenia zawilgoconych ścian.

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Rybnik

Jeżeli poszukujesz specjalistycznego sprzętu do osuszania ścian, a także osuszania powietrza- zadzwoń do nas. Oferujemy wynajem urządzeń marki Trotec® już od 40 zł netto za dobę. To niezawodne maszyny, które są niezbędne podczas procesu osuszenia mieszkania po powodzi. Jesteśmy do dyspozycji i dajemy bezpłatne wsparcie szkoleniowe, które pozwoli na wdrożenie się w działanie urządzeń do osuszania pomieszczeń. Działamy na terenie całego Śląska.

Termowizyjna lokalizacja przecieków

Wśród naszych metod znajduje się także profesjonalna usługa badania przecieków przy pomocy urządzeń termowizyjnych, a także poprzez metodę gazu wskaźnikowego, gazu znacznikowego, a również metodę płynu barwiącego UV oraz tzw. metodę dymową. Dzięki różnorodnym metodom jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zlokalizować, a następnie zlikwidować wyciek, który jest bezpośrednią przyczyną zalania. Posiadamy także kamerę na podczerwień, która wspomaga nas przy lokalizowaniu usterek. Zalany Rybnik? Zadzwoń do nas teraz i zapytaj o rabat na osuszanie po zalaniu Knurów czy Kuźnia Raciborska.

FAQ

Ozonowanie piwnicy po zalaniu jest zabiegiem stosowanym przy dezynfekcji po powodzi lub po zdiagnozowanym przypadku choroby. Oba te przypadki łączy chęć pozbycia się groźnych patogenów i usunięcia zagrożenia dla zdrowia. Ozonowanie po zalaniach warto wykonywać na stężeniu od 10 ppm.
Usunięcie zlanego wyposażenia z piwnicy to tylko jeden z etapów na sprzątanie po zalaniu. Często powierzchnie, na których znajdowały się fekalia, są skażone bakteriologicznie i należy bezwzględnie je odkazić. Dezynfekcję po zalaniu możemy przeprowadzić za pomocą środków biobójczych  takich jak ozon lub nadtlenek wodoru – H2 O2.

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Instytut Osuszania Rybnik

Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Pracę zaczynamy błyskawicznie od momentu zgłoszenie awarii. Sprzątanie po zalaniu w Rybniku oferujemy przez całą dobę. 365 dni w roku świadczymy osuszanie budynków oraz czyszczenie po zalaniach. Dezynfekcja zawilgoconych ścian realizowana jest wraz z odgrzybianiem. Przy zalaniu mieszkania liczy się czas reakcji, im szybciej zaczniemy działać, tym lepiej dla ciebie. Gwarantujemy bezpłatne oględziny i dobrą ofertę cenową. Nasze usługi oferujemy na podstawie certyfikatu zawodowego IICRC nr. 8680154-2021. Masz dodatkowe pytania?

Działamy także w miastach: Olkusz, Opole, Kielce, Kraków, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Warszawa, Wrocław, Tychy.
Sytuacja awaryjna? Zadzwoń do nas, nie czekaj.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Ozonowanie po zalaniu Instytut Osuszania