Sprzątanie po zalaniu Tychy
Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Tychy, Instytut Osuszania

Kompletne sprzątanie po zalaniu w Tychach oraz porządkowanie pomieszczeń i sprzątanie po wybiciu kanalizacji w mieszkaniu, czy sprzątanie piwnicy po zalaniu na terenie województwa śląskiego. Instytut Osuszania Tychy zapewnia odkażanie zanieczyszczonych posadzek i osuszanie mokrych ścian, a taże dezynfekcję oraz porządkowanie po wybiciu kanalizacji przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Oferujemy czyszczeniu po zalaniu Tychy i odkażanie po wylaniu fekaliów, zalaniu czy dezynfekcji nieczystości po wybiciu szamba. Zajmujemy się także osuszaniem ścian po zalaniu, a także usuwamy konsekwencje awarii po zalaniu pomieszczeń wodą. Oczyszczania zalanych pomieszczeń w mieście Tychy, to utylizacja odpadów biologicznych i innych poprzez transport ADR. Specjalizujemy się także w skutecznym usuwaniu pleśni w zawilgoconych pomieszczeniach – domach, mieszkaniach, piwnicach czy pomieszczeniach gospodarczych na terenie Śląska.

Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Tychy, woj. śląskie

Specjalistyczna wiedza na temat dezynfekcji mieszkań po zalaniu Tychy, to nie tylko doświadczenie ale i odpowiedni sprzęt. Dezynfekcja po zalaniu ozonem to najskuteczniejsza metoda usuwania grzyba z mokrej ściany budynku po zalaniu. Najlepszą metodą do dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu w Tychach jest ozonowanie po zalaniu przy pomocy fachowego sprzętu. Ozon to substancja chemiczna o silnym działaniu utleniającym, przez co ma rozległy zakres zastosowań przy zalanych instytucjach publicznych, takich jak: szkoły, przedszkola, szpitale czy urzędy miejskie. Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu w Tychach skutecznie i bezpiecznie eliminuje drobnoustroje, zwłaszcza wirusy, grzyby oraz bakterie, które mogą pojawić się w zalanych pomieszczeniach. Proces ozonowania wykonywany jest specjalistów- techników z Instytutu Osuszania Tychy.

Osuszanie piwnicy po zalaniu fekaliami, cały Śląsk

Czy jesteś pewien, że wiesz jak osuszyć pomieszczenia po zalaniu wodą? A może zauważyłeś wilgoć i grzyb na ścianach albo pod posadzką podłogi, w strefach izolacyjnych? By całkowicie wyeliminować przyczyny zalania, technicy Instytutu Osuszania w Tychach sprawdzają pomieszczenia, a następnie przy pomocy specjalistycznego sprzętu osuszają warstwy izolacyjne zalanego domu. Osuszanie Tychy to zadanie dla profesjonalnej ekipy sprzątającej po zalaniach. Dla osób z Tychów, Mikołowa, Bierunia, Lędzin, Pszczyny czy Żor oferujemy unikatowe rozwiązania technologiczne w zakresie dezynfekcji po zalaniu fekaliami oraz ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Tychy. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat osuszania po zalaniu Tychy lub inna okoliczna miejscowość? Zadzwoń do nas, nasza infolinia telefoniczna czynna jest całą dobę! Od 2013 roku oferujemy osuszanie domów po zalaniach na terenie całego województwa śląskiego.

Czyszczenie po zalaniu Tychy Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Instytut Osuszania

Instytut Osuszania to firma specjalizująca się w osuszaniu zalanych pomieszczeń świadcząca czyszczenie po wybiciu kanalizacji Tychy wraz z pełną dezynfekcją zalanych budynków mieszkalnych i przemysłowych. Wykonujemy także prace porządkowe i sprzątanie piwnicy po zalaniu oraz jej całkowite odkażanie po wypadkach związanych z wodą. Dopasowujemy nasze metody do szkód i wspomagamy się także technologią oczyszczania mokrych ścian przy pomocy suchego lodu. Naszym celem jest kompleksowa, skuteczna i bezpieczna usługa czyszczenia po zalaniu. Fachowo zajmujemy się usuwaniem wirusów z zalanych pomieszczeń, w tym także zniszczeń związanych z zalaniem restauracji gastronomicznej, pomieszczeń biurowych oraz piwnic szkolnych. Nim przystąpimy do pracy, oferujemy bezpłatne oględziny, podczas których dostosowujemy najbardziej efektywną z metod na osuszanie po zalaniu Tychy. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo świadczonych usług. Oferujemy kompleksowe prace, w tym także usuwamy rozszczelnienia instalacji wodnej po zalaniu czy osuszamy mokre tynki. Nasze zalety to doświadczenie, skuteczny sprzęt i niezawodne metody dezynfekcji po zalaniu skracające proces osuszania do minimum. W zakresie naszych usług znajdują się także wynajem sprzętu do osuszania budynku.

Oferujemy następujące usługi: 

 • Dezynfekcję i sprzątanie po zalaniu Tychy;
 • dezynfekcję pomieszczeń po przeprowadzonej kwarantannie;
 • osuszanie budynków w Tychach;
 • skuteczne osuszanie mieszkań;
 • osuszanie pomieszczeń gospodarczych po zalaniu woj. śląskie;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami Tychy;
 • dezynfekcja po fekaliach;
 • osuszanie mieszkania po zalaniu Tychy Śródmieście, Czułów, Glinka, Jaroszowice, Nowe Tychy, Wartogłowiec, Wygorzele, Żwaków.
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji Tychy Paprocany;
 • sprzątanie po zalaniu w instytucjach publicznych Tychy Centrum;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami w urzędach i muzeach miejskich;
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja;
 • usuwanie zapachów po zalaniu;
 • odgrzybianie ścian, usuwanie pleśni, usuwanie wilgoci;
 • skuteczne usuwanie grzyba, odgrzybianie mieszkań, suszenie posadzki tychy;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń w mieście Tychy;
 • usuwanie nieczystości po zalaniu;
 • utylizacja nieczystości po wybiciu kanalizacji.
 • mycie zalanej posadzki Tychy Śródmieście i okoliczne dzielnice;

Nasza specjalizacja to ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Tychy oraz czyszczenie mieszkań po zalaniu, dezynfekcja piwnic oraz osuszaniu domów w Tychach. Posadzki przemysłowe w specjalnej strefie ekonomicznej są często silnie zanieczyszczone. Takie powierzchnie muszą być czyszczone z należytą starannością. Posadzki żywiczne po zalaniu są czyszczone przy użyciu profesjonalnego sprzętu.
Proces czyszczenia takich powierzchni jest trudniejszy od standardowych metod, ale efekty są znacznie lepsze. Usługę renowacji posadzek przemysłowych można zlecić firmie remontowej, ale należy pamiętać, że rozlane na podłodze fekalia wymagają wcześniejszego wysprzątania.

Dodatkowo oferujemy również usługi oczyszczania i porządkowania po pożarze z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Czy my zalecamy zastosowanie posadzki epoksydowej, do ułatwienia sprzątania nieczystości na co dzień? Oczywiście, że tak, korzystne dostosowanie posadzki poliuretanowej do panujących na hali przemysłowej warunków, ułatwi pracę maszyn czyszczących, ale nie uchroni przed awarią kanalizacji.
Zajmujemy się likwidacją wilgoci technologicznej w nowo oddanych obiektach na rynku dewelopera. Oczyszczamy oraz osuszamy pomieszczenia po zalaniu, dezynfekujemy strychy, biura, piwnice i mieszkania, ale również wynajmujemy sprzęt do osuszania kondensacyjnego. Nasza idea to suchy dom- bezpieczny dom.

Czyszczenie po zalaniu Tychy
Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Tychy

Czyszczenie po wybiciu kanalizacji Tychy Sprawdzone techniki na osuszanie zalanych ścian

Skuteczne czyszczenie po wybiciu kanalizacji w Tychach to ewidentna awaria rur. Czasami jednak, podczas rozległych prac remontowych oraz budowlanych zjawisko “mokrych tynków” to codzienność. Niestety, mokre tynki czy warstwy nałożonych farb, spowalniają prace remontowe i budowlane, zwłaszcza podczas chłodniejszych miesięcy w roku osuszanie ścian mocno się wydłuża, a co za tym idzie, termin finalizacji prac również rozkłada się w czasie. By stanowczo skrócić ten proces, oferujemy Państwu całościowy system osuszania wilgoci technologicznej, czyli kompletne wyeliminowanie wilgoci z mokrych tynków czy malowanych ścian. Z pomocą przychodzą profesjonalni technicy osuszania pomieszczeń w Tychach, Pszczynie czy Mikołowie. Specjalizujemy się w technikach: ciśnieniowych, adsorpcyjnych, kondensacyjnych czy wentylatorowych. W naszej ofercie znajduje się również możliwość wynajmu osuszaczy kondensacyjnych.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik - sprzątania po zalaniu Tychy Usuwanie grzyba z mokrych ścian łazienki

Wynajem osuszacza wilgoci

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza dla mieszkańców Tych, niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Tychy

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy po zalaniu, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Tychy

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące zalane pomieszczenia z wykorzystaniem Cold Jet 40. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem 700 zł (1h*). W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu zadzwoń do nas.

Skuteczna dezynfekcji zmrożonym suchym lodem Technologia osuszania w XXI wieku, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2021

W zależności od potrzeb, proponujemy usługi osuszania zalanych pomieszczeń, a także specjalistyczne czyszczenie piwnic, strychów, mieszkań po zalaniu wodą. Jedną z naszych metod jest technologia oczyszczania przy użyciu suchego lodu. Pozwala ona na bezpieczną, szybką i efektywną pracę przy zalanych pomieszczeniach domowych, biurowych, gospodarczych. Zapewnia całkowitą ich dezynfekcję.

Obsługujemy miasta; Tychy, Mikołów, Pszczyna, Lędziny, Bieruń, Imielin, Piasek, Oświęcim.

Osuszanie po zalaniu Tychy
Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Cenimy sobie wysoką jakość usług i wszechstronne szkolenia! Do naszych mocnych stron należy specjalistyczny sprzęt i przygotowana kadra. Dbamy o szkolenia i ciągle poszerzamy wiedzę w naszym zespole. Wdrożyliśmy także wysokie standardy jakości odnośnie osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat nr. 8680154-2021, jako jedni z pierwszych w Polsce.

Nasze usługi oferujemy w województwie śląskim, podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim, łódzkim.

Jak osuszyć piwnicę po zalaniu w Tychach?

Nasza firma proponuje wiele skutecznych i bezpiecznych metod osuszania domu czy mieszkania po zalaniu w Tychach. Jednak najważniejszy jest czas, by dobrać najbardziej efektywną metodę osuszania po zalaniu Tychy, należy działać szybko. Wśród naszych metod znajduje się m.in. osuszanie niedużych szczelin w fugach przy pomocy unikatowych separatorów. Pozwalają one na uniknięcie wykonywania otworów w ceramicznych posadzkach i płytkach.

Gruntowne osuszanie pod posadzkowe Śląskie

Potrzebujesz skutecznie, bezpiecznie i szybko osuszyć swój dom lub mieszkanie w Tychach? Koniecznie skontaktuj się z nami i zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową oraz możliwością wypożyczenia sprzętu do osuszania. Możemy to również zrobić osobiście, przy pomocy najlepszego sprzętu na rynku i wykwalifikowanego zespołu. Zajmujemy się specjalistycznymi metodami osuszania warstw izolacyjnych po zalaniach, a także przywracamy świetność dawnym budynkom, strychom, piwnicom. Wykorzystujemy do osuszania najnowszą metodę z użyciem filtra HEPA. Gwarantujemy sprawną i szybką reakcję na każde zgłoszenie szkody.

Urządzenia do osuszania po zalaniu Tychy

Oferujemy Państwu solidny i skuteczny produkt do osuszania od niemieckiego partnera cenie już od 39,99 zł netto, za jedną dobę wynajmu osuszacza. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i oferty dnia wynajmu sprzętu do osuszania powietrza marki Trotec®. To godny zaufania partner, który od lat zaopatruje nas w najlepszy sprzęt do osuszania. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skutecznie i bezpiecznie osuszyć Twój dom zadzwoń do nas.

Wykrywanie przecieków wodny w mieszkaniu

Wśród naszych technologii i metod znajdują się również kamera termowizyjna czy metoda gazu znacznikowego. Dobieramy je tak, by skutecznie znaleźć wycieki zalań oraz nieszczelność przyłączy. Jeśli masz awarie w Tychach, koniecznie skontaktuj się z nami, a my szybko i bezpiecznie zlikwidujemy problem. Wykorzystujemy do tego nowoczesnych sprzęt od renomowanych marek. Usuwamy wycieki z rur na terenie całego województwa śląskiego.

FAQ

Newralgiczne kilka godzin po zalaniu mieszkania jest niezmiernie istotne, by szybko wyeliminować zagrożenie bakteriologiczne. Im szybciej usunięte zostaną przemoczone przedmioty, tym lepiej. Odpowiedni czas reakcji na zagrożenie to gwarancja na skuteczną dezynfekcję i brak kosztów dotyczących osuszania.
Specjalistyczne osuszanie mokrych ścian po zalaniu realizowane jest tylko i wyłącznie w przypadku zalania głębokiego, gdzie przemaczanie ścian trwało przez okres trwający od kilku do kilkunastu dni. Jeżeli usługa sprzątania piwnicy po zalaniu, jest realizowana w kilka godzin po wystąpieniu awarii, nie ma konieczności osuszania, gdyż mokre ściany są zalane wyłącznie powierzchnie.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Tychy

Nasza specjalność to sprzątanie po zalaniu Tychy, a także dezynfekcja po zalaniu fekaliami, czy wylaniu szamba na terenie Śląska. Od lat osuszamy także mokre tynki, a nasi wyszkoleni technicy są dostępni przez całą dobę i 365 dni w roku. Nasza dewiza to działanie szybkie, skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne, tak by zachować wszystkie normy podczas likwidacji skutków zalań. Zapytaj o czyszczenie pomieszczeń po zalaniu w Instytucie Osuszania Tychy.  Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2021.

Specjalistyczne sprzątanie i osuszanie na terenie miast tj. Kraków, Warszawa, Wrocław, Opole, Kielce, Częstochowa, Sosnowiec, Poznań, Olkusz, Kielce. Jeżeli masz zapytanie? Zadzwoń do nas.

dezynfekcja po zalaniu Tychy