Dezynfekcja pomieszczeń
Ozonowanie 7/24
Olkusz

+48 pokaż numer

100% Dezynfekcja chemiczna Ozonowanie pomieszczeń

Dezynfekcja to zabieg niezbędny przy usuwaniu wirusów po chorobie zakaźnej jak również podczas odgrzybianiu zawilgoconych ścian. Ozonowanie to skuteczny sposób na usunięcie zabójczej pleśni, grzybów znajdujących się w mieszkaniu. Bezpłatna konsultacja telefoniczna to wybór najbardziej korzystnej metody dezynfekcji pomieszczeń. Zadzwoń do nas!

Osuszanie budynku po zalaniu Olkusz, Wolbrom, Miechów

Osuszanie warstw izolacyjnych budynku po zalaniu przy użyciu technologii podciśnieniowej oraz próżniowej. Nasze agregaty zaopatrzone w separatory wody to idealne rozwiązanie na usunięcie szkód po zalaniu w domu, mieszkaniu czy też na ścianie budynku.

Czyszczenie i sprzątanie piwnic po zalaniu Małopolska

Kompleksowe sprzątanie po zalaniu w Olkuszu. Oferujemy usługę czyszczenie piwnic po zalaniu, dezynfekcja mieszkania po zalaniu fekaliami. Sprzątanie pomieszczeń po wybiciu kanalizacji to zadanie dla profesjonalistów. Pracujemy w Olkuszu, Wolbromiu, Krakowie oraz woj. małopolskie, gdzie usuwamy skutki zalań.

Instytut Osuszania Olkusz, Wolbrom Jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu przez 365 dni - Usuwamy skutki awarii i zalań - firma Kastelnik

Oferujemy usuwanie szkód powstałych na skutek zalań na terenie Olkusza, Wolbromia, Miechowa. Pracujemy na terenie woj. małopolskiego, świętokrzyskiego. Metodę i technologię osuszania budynku po zalaniu zawszę dobieramy po oględzinach na miejscu zdarzenia. Ozonowanie pomieszczeń błyskawicznie likwiduje nieprzyjemne zapachy po wybiciu kanalizacji oraz zalaniu fekaliami. Rozszczelnienie instalacji wodno kanalizacyjnej oznacza prawie zawsze – całkowicie zalanie mieszkanie w tym podłogi, ściany. Likwidując skutki zalań i powodzi oferujemy np. osuszanie pod-posadzkowe.

Specjalizujemy się w następujących zleceniach:

  • dezynfekcja pomieszczeń po kwarantannie;
  • osuszanie budynku po zalaniu Olkusz;
  • osuszanie mieszkania po wybiciu kanalizacji Wolbrom;
  • osuszanie pomieszczeń gospodarczych Miechów;
  • osuszanie warstw izolacyjnych zalanego budynku;
  • sprzątanie piwnicy po zalaniu fekaliami;
  • sprzątanie mieszkania po wybiciu kanalizacji;
  • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja;
  • usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
  • ozonowanie pomieszczeń po wypadkach i awariach.

Każdego dnia w naszej pracy używamy specjalistyczny sprzęt do osuszania budynków marki Trotec. Wspomagamy się przemysłowymi generatorami ozonu oraz maszynami do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu – Cold Jet, Karcher. Zapraszamy do współpracy firmy oraz osoby prywatne.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu w Olkuszu
Ozonowanie piwnicy po zalaniu w domu

Osuszanie mokrych tynków po skończonej budowie Najwyższa poziom usług, wysoka jakość gwarancja satysfakcji

Gruntowne osuszanie mokrych ścian, ma zastosowanie w przypadku budowy nowego domu czy też mieszkania w stanie deweloperskim, budynku oddanego niedawno do użytkowania nowemu właścicielowi. Pytasz dlaczego? Odpowiedzią sa dwa słowa – mokre tynki! Oferujemy niezawodne osuszacze kondensacyjne, które doskonale sprawdzą się nawet przy niskich temperaturach panujących w pomieszczeniach. Dysponujemy również technologią usuwania wilgoci po gruntownym remoncie, gdzie mamy do czynienia z mokrymi farbami, tynkami czy lakierami.  Musicie Państwo mieć świadomość, iż zimą przy niskiej temperaturze czas schnięcia się wydłuża – osuszanie naturalne tynków oraz posadzek może trwać wiele miesięcy. Z naszą firmą skrócisz ten czas do minimum i zapewnisz sobie komfort zamieszkania w suchym domu. Pamiętaj brak wilgoci to zdrowie Twoje i Twojej  rodziny.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Osuszanie mieszkań po zalaniu w Olkusz
Czyszczenie piwnic oraz dezynfekcja suchym lodem -78.5°C

Wynajem osuszaczy ścian

PLN 40 /zł*

Oferujemy Państwu na wynajem – sprawdzone osuszacze powietrza niemieckiego producenta Trotec. Transport na miejsce „do drzwi klienta” to jedyny koszt 50 zł brutto. Wysoka wydajność urządzeń do osuszana gwarantowana! Cena jedynie 40 zł netto/ dzień. Minimalny czas wynajmu to 7 dni roboczych. Zapytaj o szczegóły!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Gruntownie oraz profesjonalnie neutralizujemy
nieprzyjemny zapach, zwalczamy
bakterie oraz wirusy. Zlikwidujemy szybko grzyby na ścianie i usuniemy nieprzyjemne zapach a wszystko to za pomocą ozonowania. Cena 100 zł netto / 1h. Badanie kamerą termowizyjną gratis!

Czyszczenie po zalaniu

PLN 700 /od*

Pomoc specjalistów od sprzątania, gwarantuje, skuteczność prac czyszczących w Twojej zalanej wodą piwnicy czy też mieszkaniu. Do pracy używamy Karcher IB 7/40 ADV. Oferujemy dezynfekcję powierzchni suchym lodem (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Mycie zabrudzeń suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia dezynfekcji, sprzątanie po zalaniu na terenie Olkusza, Wolbromia

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020

Nasz firma specjalizuje się usuwaniu skutków zalań i powodzi tj. osuszanie budynków po zalaniu oraz sprzątanie piwnic po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta nowoczesna technologia czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić dezynfekcję zabrudzonej powierzchni.

Obsługujemy lokalizacje; Olkusz, Wolbrom, Bukowno, Miechów, Skała, Skawina, Trzebinia, Jerzmanowice, Zielonki, Kraków, oraz Bochnia, Brzesko, Tarnów, Wieliczka.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Kastelnik to rodzinną firmą z certyfikatem IICRC, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 – Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie małopolskim, oraz również w innych woj. na terenie Polski tj. śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim.

Osuszanie mieszkania, domu po zalaniu Olkusz

Genialne  rozwiązania technologiczne oferowane przez Instytut Osuszania, reprezentowany przez firmę Kastelnik umożliwiają w bezpieczny sposób na osuszanie budynków po zalaniu. Oferujemy rozdzielacze fugowy tj. nowoczesną technologię osuszania za pomocą  szczelin w fugach. Dzięki tej technice nie ma potrzeby nawiercania otworów w ścianie, podłodze oraz zakupu nowych płytek. Możliwości wykorzystania tej technologii jest sprawdzana przez technika w trakcie bezpłatnych oględzin.

Gruntowne osuszanie zalanych warstw izolacyjnych

Zapewniamy osuszanie mokrych warstw izolacyjnych, to działanie konieczne w celu przywrócenie pełnej funkcjonalności zalanego mieszkania. Osuszamy budynki i ich warstwy izolacyjne a także mokre ściany, wybór metody zależy od rodzaju zalania i możliwości architektonicznych obiektu. Zapewniamy urządzenia z bezpiecznymi dla zdrowia filtrami HEPA. Z naszą technologią osiągniesz szybki efekt, pozbędziesz się wilgoci ze swojego domu oraz nie stracisz fortuny!

Czyszczenie ścian po pożarze, wynajem osuszaczy

Oferujemy osuszanie mokrych tynków, ścian po pożarze. Oferujemy specjalistyczne czyszczenie oraz sprzątanie po pożarze, a także wynajem specjalistycznych urządzeń do osuszania, niemieckiej firmy Trotec®. Atrakcyjna oferta wypożyczenia  już od 39,99 zł netto, za dobę na terenie Olkusza. Bez dodatkowych kosztów wspieramy  techniczne naszych Klientów, szkolimy z obsługi urządzeń osoby, które chcą  ponownie zamieszkać w bezpiecznym domu.

Suchy dom na ternie miasta Olkusz, Wolbrom

Termowizyjne wyszukiwanie nieszczelnych punktów w instalacji wodno kanalizacyjnej. Usuwanie przecieków za pomocą dymu lub płynu UV, koloryzującego wodę w rurach. Wysokiej jakości sprzęt, pomaga nam skutecznie i szybko lokalizować nieszczelność będące przyczyną awarii.  Dla naszych klientów na terenie małopolski oferujemy specjalne na rabaty na suszenie mokrych ścian a także na czyszczenie zalanych piwnic, odgrzybianie ścian w komórkach na strychach czy też w innych pomieszczeniach. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas.

FAQ

Zalanie głębokie ściany, które zazwyczaj jest rozciągnięte w dłuższym czasie, wymaga profesjonalnego osuszania. Drobne powodzie oraz wybicie nieczystości w piwnicy to zazwyczaj zalanie powierzchowne, które nie wymaga kosztownego osuszania. Wystarczy przeprowadzić podstawowe sprzątanie po zalaniu i dezynfekcję.
Cofka z kanalizacji to zwrotny przepływ z rur kanalizacji miejskiej w kierunku przeciwnym do jej naturalnego ruchu, czyli w kierunku budynku. Cofka powoduje wybicie szamba, nieczystości i wymaga profesjonalnej usługi na czyszczenie po wybiciu kanalizacji.

Sprzątanie po zalaniu Olkusz

Nasza specjaliści oferują gruntowne dezynfekcję, ozonowanie pomieszczeń, osuszanie budynków po zalaniu w Olkuszu oraz dodatkowo specjalistyczne prace czyszczące tj. sprzątanie piwnic po zalaniach i powodziach. Skutki awarii i zalań likwidujemy na terenie całej małopolski. Działamy szybko i profesjonalnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących przy realizacji tego typu zleceń. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2019 – 2020. Działamy także w miastach: Kraków, Opole, Warszawa, Poznań, Rzeszów, Rybnik, Kielce, Sosnowiec, Wrocław, Tychy.

Bezpłatna wycena. Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

ozonowanie-pomieszczen-zespol