Sprzątanie po zalaniu Sosnowiec, woj. śląskie

Zalanie w Sosnowcu? Oferujemy sprzątanie po zalaniu Sosnowiec w trybie usług awaryjnych. Oznacza to możliwość przeprowadzenia osuszania po zalaniu ścian oraz podłóg zalanych fekaliami. W naszej firmie realizujemy najlepsze sprzątanie mieszkania po zalaniu Sosnowiec, dopasowane indywidualnie do każdego przypadku. W trakcie czyszczenia po zalaniu wykonujemy bezpłatne pomiary wilgotności mokrych ścian, a także dostarczamy dokumentację dla zakładów ubezpieczeniowych. Warto zadzwonić do nas i zamówić profesjonalne osuszanie po zalaniu. W ofercie również dezynfekcja po fekaliach.

Odgrzybianie mokrych ścian w domu, mieszkaniu

Podwyższona wilgotność w mieszkaniu oraz słaby obieg powietrza to wprost idealne warunki dla rozwoju grzybów. Sprzątanie piwnicy po zalaniu Sosnowiec to nie tylko specjalistyczne czyszczenie po zalaniach, ale również profesjonalne odgrzybianie mokrych ścian w mieszkaniach zlokalizowanych na terenie miasta Sosnowiec. Bardzo często są one przyczyną różnych chorób układu oddechowego. Oferujemy kompleksowe odgrzybianie i dezynfekcję pomieszczeń po fekaliach na terenie całego Śląska. Stosujemy wyłącznie profesjonalnych środków chemicznych, które spełniają wszelkie normy UE.

Czyszczenie po zalaniu Sosnowiec 7/24

Wykonujemy kompleksowe usługi dezynfekcji oraz czyszczenia po zalaniu Sosnowiec i okolica. Wodą lub fekalia potrafią być siedliskiem groźnych bakterii oraz drobnoustrojów. Ważne jest, by w porę zadzwonić do profesjonalnej firmy sprzątającej po zalaniach i zamówić usługę dezynfekcji po fekaliach. Instytut Osuszania Sosnowiec to profesjonalna pomoc w zakresie dezynfekcji, odgrzybianie pomieszczeń oraz odgrzybiania piwnic w Sosnowcu. Usuwamy nieprzyjemne zapachy z zalanych pomieszczeń, ale to nie wszystko. Zajmujemy się również ozonowaniem pomieszczeń po zalaniach w sposób kompleksowy. Czyszczenie po zalaniu Sosnowiec z gwarancją jakości na rok 2021.

Dezynfekcja po zalaniu Sosnowiec Firma osuszająca po zalaniu mieszkania Zagłębie

Jak przebiega czyszczenie po wybiciu kanalizacji Sosnowiec? Najlepszą metodą na pozbycie się wilgoci z zalanych pomieszczeń jest osuszanie mokrych ścian. Dezynfekcja po zalaniu Sosnowiec i okolica to usługa dla najbardziej poszkodowanych osób. Jednak nie tylko zalanie pomieszczenia mogą wymagać osuszania wilgotnych ścian. Często skutkiem podwyższonej wilgotności jest niewłaściwa izolacja ścian lub fundamentów bądź zła wentylacja budynku.  W sosnowieckim Instytucie Osuszania zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i dobieramy najlepszą technikę czyszczenia po zalaniu.  Nasza unikalna metoda w szybki i efektowny sposób pozwoli na osuszenie zalanego mieszkania, dezynfekcję domu lub piwnicy itp.  Stosujemy następujące metody osuszania: 

Osuszanie absorpcyjne: Technika ta polega na przepuszczeniu wilgotnego powietrza, przez osuszacze wykorzystujące substancje absorbującą wodę np. żel krzemionkowy.  W maszynach woda zostaje oddzielona od powietrza  i przechwycona przez wspomniane substancje a  samo powietrze zostaje podgrzane i wdmuchane do pomieszczenia. Suche powietrze ponownie pochłania wilgoć ze ścian. Proces ten jest powtarzany do całkowitego osuszenia zalanego domu. Sprzątanie mieszkania po zalaniu to zadanie, które można śmiało zlecić w naszym instytucie. 

Osuszanie kondensacyjne:  Wilgotne powietrze zostaje zassane przez wentylator do osuszacza kondensacyjnego, w którym jest ono następnie gwałtownie schładzane. W wyniku tego para wodna ulega skropleniu i zostaje odprowadzona do specjalnego miejsca. Następnie suche powietrze jest ponownie wtłaczane do obiegu.

Osuszanie podciśnieniowe: Proces polega na odsysaniu wilgotnego powietrza z warstw izolacyjnych. Towarzyszy temu powstanie podciśnienia wyrównującego się za pośrednictwem osuszonego przez agregat osuszający powietrza.

Osuszanie nadciśnieniowe: Suche powietrze wtłaczane do warstwy izolacyjnej nasyca się wilgocią i jest kierowane w stronę fug lub innych otworów wylotowych w pomieszczeniu za pośrednictwem ustawionego osuszacza powietrza powodującego ponowne obniżenie wilgotności powietrza.

dezynfekcja piwnicy po zalaniu sosnowiec

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Osuszanie domu i warstw izolacyjnych budynku

Ozonowanie po zalaniu w Sosnowcu to jeden z ważnych etapów osuszania budynków po zalaniach. Wilgoć technologiczna zwana również wilgocią budowlaną to nic innego jak nadmiar wilgoci spowodowany pracami budowlanymi lub wykończeniowymi. Prace takie jak tynkowanie, wylewki czy gładzie wymagają użycia ogromnych ilości wody. Naturalny proces osuszania znacznie wydłużyłby czas oddania budynku do użytku, dlatego oferujemy osuszanie technologiczne, które pozwala na skrócenie czasu potrzebnego na wysuszenie mokrych ścian do bezwzględnego minimum. Sprzątanie piwnicy po zalaniu oferujemy nie tylko w Sosnowcu, ale również na terenie ościennych miast Zagłębia. Stosujemy tylko bezpieczne i sprawdzone metody osuszania i czyszczenia specjalistycznego. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie o dużej wydajności. Dezynfekcja po fekaliach Sosnowiec to usługą, którą wykonujemy od 2013 roku.

Osuszanie mieszkań po zalaniu Sosnowiec

 • Skuteczne osuszanie mokrych ścian Sosnowiec i okolica;
 • Sprzątanie budynku po zalaniu Sosnowiec – awaryjnie przez całą dobę;
 • Sprzątanie piwnicy zalaniu Sosnowiec;
 • Osuszanie pomieszczeń gospodarczych;
 • Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Sosnowiec Dańdówka;
 • Kompleksowe osuszanie warstw izolacyjnych;
 • Czyszczenie po zalaniu Sosnowiec – domy, mieszkania, piwnice;
 • Ozonowanie mieszkania po zalaniu;
 • Kompleksowe sprzątanie po wybiciu kanalizacji w Sosnowcu;
 • Czyszczenie piwnic po zalaniu Zagłębie;
 • Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji;
 • Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Sosnowiec;
 • Gruntowne usuwanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Odgrzybianie Sosnowiec;
 • czyszczenie suchym lodem śląsk;
 • profesjonalne usługi czyszczenia;
 • Pomiary wilgotności mokrych ścian;

Ozonowanie po zalaniu Sosnowiec to zadanie dla Instytutu Osuszania. W trakcie osuszania budynków po zalaniach wykorzystujemy nowoczesny sprzęt do osuszania marki Trotec, a także przemysłowe generatory ozonu o mocy 240 g/h. Dysponujemy również maszynami do czyszczenia ścian suchym lodem, marki Cold Jet. Ofertę na czyszczenie i sprzątanie po zalaniu Sosnowiec, kierujemy do firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz osób prywatnych. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Osuszanie mieszkań po zalaniu Sosnowiec
Szybka reakcja od zgłoszenie awarii

Wynajem osuszacza Zagłebie

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Gwarantujemy darmowy transport na terenie miasta Sosnowiec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie po zalaniu w Sosnowcu

PLN 100 h/od*

Szybko i bezpiecznie usuwamy pleśń i grzyby, neutralizujemy alergeny i nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu Sosnowiec

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące oraz sprzątanie piwnic po zalaniu Sosnowiec
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu w Sosnowcu.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

czyszczenie po zalaniu sosnowiec suchym lodem
Czyszczenie suchym lodem Sosnowiec Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi m.in. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie po zalaniu w Sosnowcu. Aby skutecznie wyczyścić i zdezynfekować zalane powierzchnie stosujemy np. technologię suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia po zalaniu, pozwala na jednoczesne usuwanie pleśni i grzybów oraz czyszczenie mokrych ścian. Dodatkowo dzięki zastosowaniu technologii czyszczenia suchym lodem w procesie sprzątania nie wykorzystujemy wody.

Obsługujemy miasta; Sosnowiec, Katowice Gliwice, Będzin, Bielsko-Biała, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Rybnik, Racibórz, Zabrze.

osuszanie sosnowiec
Firma z certyfikatem IICRC Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Nasze usługi oferujemy w województwie śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Osuszanie budynku po zalaniu Sosnowiec

Przebywanie w zalanym pomieszczeniu może przyczynić się do wielu chorób układu oddechowego, alergii a nawet nowotworów.  Samodzielne osuszanie mieszkania poprzez grzanie i wietrzenie może trwać miesiącami i nie przynosić efektów, a w miedzy czasie może dojść do zapłonu instalacji elektrycznej, wypatrzenia podług lub pojawienia się pleśni.  Profesjonalne osuszanie pozwoli na szybkie i niedrogie rozwiązanie problemu zalanego mieszkania, domu czy piwnicy.

Osuszanie warstw izolacyjnych, całe woj. Śląskie

Zalana warstwa izolacyjna traci swoje właściwości termoizolacyjne, co może przedłożyć się na wysokość rachunków za ogrzewanie. Dodatkowo w mokrej lub wilgotnej izolacji rozwijają się niebezpieczne dla zdrowia  zarodki pleśni i grzybów. Osuszanie warstw termoizolacyjnych metodą kondensacyjną jest nieefektowne lub wręcz niemożliwe dlatego stosujemy zarówno metodą nadciśnieniową, jak i metodą podciśnieniową. Bezpłatna wycena! 

Wynajem osuszaczy kondensacyjnych Sosnowiec

Wypożyczalnia i wynajem specjalistycznych urządzeń do osuszania powietrza, oraz do osuszania przemoczonych ścian. Sprzęt niemieckiej firmy Trotec®. Ceny już od 40 zł netto, za 1 dobę. Niezwykle wydajne urządzenia, najwyższej jakości, to dobry pomysł na rozpoczęcie osuszania Twojego zalanego wodą mieszkania lub domu. Oferujemy bezpłatne wsparcie szkolenie z obsługi urządzenia na terenie całego Śląska.

Termowizyjna lokalizacja przecieków Tychy, Gliwice

Wykonujemy badanie przecieków metodą termowizyjną, metodą gazu wskaźnikowego, gazu znacznik-owego, metodą dymowa lub metodą płynu barwiącego UV. Specjalistyczny sprzęt pozwala nam szybko zlokalizować i usunąć przyczynę zalania.  Jeśli jesteś zainteresowany lokalizacją awarii, za pomocą kamery na podczerwień zadzwoń.  Dla mieszkańców miasta Sosnowiec,  Dąbrowa Górnicza, Katowice,  rabaty.

FAQ

Kilka godzin od zalania mieszkania lub piwnicy, to czas newralgiczny na posprzątanie i zdezynfekowanie lokalu. Skażone wyposażenie mieszkania należy szybko oczyścić, a w dalszej kolejności poddać dezynfekcji po zalaniu.
Usługi na ozonowanie pomieszczeń po zalaniu szamba lub fekaliów można przeprowadzać bezpośrednio po zrealizowaniu sprzątania. Wykonuje się je w pomieszczeniach piwnicy, szkołach, muzeach i innych instytucjach publicznych, które wymagają nie tylko czyszczenia po zalaniu, ale również odkażania.

Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu Sosnowiec

Na terenie Sosnowca oferujemy specjalistyczne sprzątanie mieszkań po zalaniu oraz osuszanie budynków. Pracujemy 365 dni w roku, przez 7 dni w tygodniu. Usuwamy skutki zalań i powodzi przez całą dobę. Nasze specjalistyczne usługi oferujemy na podstawie certyfikatu zawodowego IICRC nr. 8680154-2020-2021.

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi. Znajdziesz nas również w miastach: Warszawa, Kielce, Olkusz, Opole, WrocławCzęstochowa, Gliwice, Tychy, Rybnik

sprzątanie po zalaniu Sosnowiec