Ozonowanie pomieszczeń
Dezynfekcja po fekaliach
Częstochowa

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Częstochowa, dezynfekcja po fekaliach

Proponujemy usługę na sprzątanie po zalaniu w Częstochowie oraz dezynfekcje po fekaliach w pomieszczeniach piwnicy, mieszkaniach. Czyszczenie domu po wybiciu szamba oraz dezynfekcja po wybiciu kanalizacji. To tematy sprzątające dla profesjonalistów. Pracujemy na terenie całego powiatu częstochowskiego, usuwamy skutki zalań wodą i fekaliami.

Dezynfekcja po zalaniu fekaliami Częstochowa. Odkażanie biura, mieszkania

Ozonowanie to niezwykle skuteczny sposób dezynfekcji po zalaniu fekaliami Częstochowa i okolica. Czyszczenie po zalaniach mieszkań i powierzchni biurowych. Sprawdzone metody na usunięcie wszelakiej pleśni, grzybów ze ścian jak i wszechobecnych bakterii. Dla instytucji publicznych wystawiamy dokument z opisem wykonanej usługi oraz certyfikat jakości 2021 z dezynfekcji po zalaniu Częstochowa.

Całodobowe osuszanie pomieszczeń po wylaniu szamba, kanalizacji

Osuszanie budynków po zalaniu szamba lub kanalizacji to dobry sposób na naprawę zalanej warstwy izolacyjnej, ściany, podłogi czy sufitu. Wilgotny dom to duży problem dla mieszkańców. Oferujemy wszechstronną usługę skutecznej likwidacji wilgoci po zalaniu dla mieszkańców Częstochowy i innych okolicznych miast na terenie całego powiatu.

Instytut Osuszania - profesjonalny zespół Sprzątanie, dezynfekcja po zalaniu fekaliami Częstochowa

Kompleksowe sprzątanie po zalaniach Częstochowa, oraz dezynfekcja skażonych fekaliami pomieszczeń (bakterie, wirusy) odkażanie po chorobie zakaźnej oraz osuszanie domów, mieszkań po zalaniu na terenie Częstochowy. Likwidacja wilgoci z mokrych ścian. Oferujemy bezpłatną wycenę zalanego domy. Zajmujemy się kompleksowym usuwanie szkód związanych z zalaniem, również w lokalu użytkowym czy też gastronomicznym, restauracji, barze. Zajmujemy się czyszczeniem piwnicy po zalaniu fekaliami. Zawsze proponujemy najkorzystniejszą opcję rozwiązania problemu. Osuszania budynki nie tylko po zalaniu, ale również po podtopieniu czy powodzi. Odgrzybianie dachów, murów, strychów. W ramach naszych usług proponujemy osuszanie ciśnieniowe oraz pod posadzkowe. Stosujemy wszelkie dostępne na rynku metody np. kondensacyjną, która pozwala szybko i skutecznie przeprowadzić proces osuszania mieszkania po zalaniu.

W ramach specjalistycznych usług oferujemy:

 • Sprzątanie po zalaniu Częstochowa – usługi realizowane całodobowo;
 • dezynfekcja po zalaniu Częstochowa Centrum;
 • dezynfekcja pomieszczeń Częstochowa cetrum;
 • dezynfekcja pomieszczeń firmowych;
 • ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych Częstochowa Grabówka.
 • osuszanie domów po zalaniu Czestochowa Północ;
 • osuszanie mieszkań Częstochowa Lisiniec;
 • osuszanie pomieszczeń gospodarczych Częstochowa Błeszno;
 • osuszanie warstw izolacyjnych;
 • sprzątanie po zalaniu Częstochowa całe Śródmieście;
 • sprzątanie po wybiciu kanalizacji Częstochowa Tysiąclecie;
 • czyszczenie kanalizacji, udrażnianie kanalizacji Częstochowa;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów Częstochowa Ostani Grosz;

Dodatkowo oferujemy szeroki zakres usług związanych z rurami kanalizacyjnymi i udrażnianiem kanalizacji na terenie Częstochowy. Działamy szybko i skutecznie, pomagając w przepychaniu kanalizacji, udrażnianiu rur oraz czyszczeniu kanalizacji. Nasza firma dba o komfort i satysfakcję klientów, oferując profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia kanalizacji w Częstochowie. Zapewniamy ekspresową pomoc w przypadku awarii, zatkania rur czy zalania, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców.
W naszej pracy stosujemy specjalistyczny sprzęt do osuszania marki Trotec. Prace czyszczące wspomagamy przemysłowymi generatorami ozonu oraz maszynami do czyszczenia silnych zabrudzeń przy użyciu suchego lodu firmy Cold Jet. Zapraszamy do kontaktu. Posiadamy aktualny certyfikat zawodowy, ważny w roku 2020 o numerze 8680154-2019.

Co to jest osuszanie technologiczne? Bezpłatne pomiary oraz fachowe doradztwo!

Dysponujemy technologią usuwania wilgoci po remoncie lub budowie. Jeżeli jesteś właścicielem firmy budowlanej lub prowadzisz budowę osiedla mieszkaniowego, znane ci jest zjawisko występowania „mokrych tynków”.  Osuszanie wilgoci z mokrych ścian tj. suszenie technologiczne dotyczy zjawiska, które występuje podczas budowy nowego budynku. W trakcie remontu pojawia się zjawisko występowania wilgoci, która skutecznie opóźnia oddanie lokalu nowym mieszkańcom. Dostarczamy usługę osuszenia technologicznego mokrych tynków, oraz likwidację wilgoci z zalanych murów. Już w czasie jesiennej zawieruchy, kiedy mamy niską temperaturę na dworze, okres schnięcia mokrych ścian wydłuża się. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów pragniemy zaoferować wynajem osuszaczy kondensacyjnych, dzięki ich pracy budynek zaoszczędzi nawet do 55% ciepła wytwarzanego przy ogrzewaniu budynku.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Ozonowanie pomieszczeń Częstochowa
Dezynfekcja piwnic, mieszkań domów suchym lodem -78.5°C

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Gwarantujemy darmowy transport na terenie miasta Katowice. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020

Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni.

Obsługujemy miasta; Częstochowa, Katowice, Gliwice, Będzin, Bielsko-Biała, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Sosnowiec, Rybnik, Racibórz, Zabrze.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 – Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Osuszanie mieszkania po zalaniu Częstochowa

Skuteczne rozwiązywanie problemów związanych z osuszaniem technologicznym oferowanym przez Instytut Osuszania, zostało już wielokrotnie docenione w trakcie osuszania częstochowskich mieszkań po zalaniu. Jak pracujemy, używając znakomitych aluminiowych rozgraniczników od fug, właśnie dzięki temu osuszamy szczeliny w posadzkach fug w sposób bezpieczny. Zaletą tej metody jest brak konieczności wykonania otworów w osuszanej posadzce.

Osuszanie izolacyj po zalaniu, pena eliminacja wilgoci

Gruntowne osuszanie zalanych warstw izolacyjnych jest działaniem niezbędnym w celu przywrócenie pełnej funkcjonalności obiektu. Osuszamy budynki i ich warstwy izolacyjne w całej Częstochowie, zarówno metodą podciśnieniową przy użyciu filtrów HEPA. Mamy sprawdzone sposoby na usuwanie wzmożonego odparowywanie wilgoci z mokrych tynków powierzchniowych budynku, a dokładnie jego muru.

Cennik wynajmu osuszaczy po zalaniu

Czy zastanawiałeś się kiedyś ile kosztuje wynajem urządzeń niezbędnych do osuszania mieszkania, domu po zalaniu?  U nas ceny już od 40 zł netto, za 24 godziny wynajmu urządzeń niemieckiej firmy Trotec®. Genialny sprzęt, sprawdzony przez wielu profesjonalistów. Z nami osuszania mieszkania będzie szybkie i bez zbędnych kosztów. Zawsze proponujemy darmowe wsparcie szkoleniowe z obsługi urządzenia, które Państwu przekazujemy.

Wykrywanie wycieków wody Częstochowa

Profesjonalne urządzenia umożliwiają nam szybko usunąć i zlokalizować nieszczelność po zalaniu wodą. Pokazujemy nieszczelności w rurach oraz przecieki wody; jak to robimy? Używamy w naszej pracy metody termowizyjnej. Jesteś ciekaw jak to wygląda? Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym. Naszym klientom z Częstochowy oferujemy specjalne  rabaty.

FAQ

Otóż wybicie kanalizacji oznacza często skażenie groźnymi bakteriami całego pomieszczenia. Sprzątanie pomieszczeń piwnicy po zalaniu to nie tylko wymóg prawny, ale również walka o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców zalanego budynku. Groźne dla zdrowia fekalia należy nie tylko posprzątać, ale również konieczne jest zdezynfekowanie całego pomieszczenia.
Skażone nieczystościami pomieszczenia piwnicy mogą być pełne wyposażenia, które w trakcie powodzi uległo przemoczeniu. Restytucja mienia po zalaniach oznacza oczyszczenie przedmiotów, mebli i innych przedmiotów z nieczystości, a następnie ich dezynfekcję. Warto nadmienić, iż nie każda zalana rzecz może zostać poddana restytucji. Część przedmiotów musi zostać poddana utylizacji.

Ozonowanie Pomieszczeń Dezynfekcja 7/24 Częstochowa

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2019, Zapewniamy błyskawiczną realizację zlecenia dotyczącego osuszania po zalaniu w Częstochowie. Działamy profesjonalnie, kompetentnie i bezpiecznie.

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do kontaktu firmy i osoby indywidualne. Działamy także w miastach: Warszawa, Kielce, Kraków, Olkusz, Opole, Poznań, Sosnowiec, Wrocław, Tychy, Rybnik, Rzeszów

Jeżeli masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.

ozonowanie-pomieszczen-zespol