Sprzątanie po zalaniu fekaliami
Dezynfekcja po zalaniach 7/24
Rzeszów

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Rzeszów, Instytut Osuszania

Gruntowne czyszczenie po zalaniu w Rzeszowie oraz sprzątanie po wybiciu kanalizacji, zalaniu w mieszkaniu, piwnicy na terenie województwa podkarpackiego. Sprzątanie po zalaniu Rzeszów realizowane jest przez ekipę z branży. Instytut Osuszania Rzeszów proponuje całodobową dezynfekcję zalanych ścian oraz posadzek, a także mycie oraz doczyszczanie po wybiciu kanalizacji. Zajmujemy się sprzątaniem po zalaniu, wylaniu fekaliów, czy też szamba. Na co dzień pomagamy w likwidacji skutków awarii po zalaniu wodą. Utylizujemy odpady biologiczne i inne transportem ADR. Pamiętaj, zabieg odgrzybiania to skuteczne usuwanie pleśni w Twoim zawilgoconym domu. Pozbądź się wilgoci w bezpieczny sposób.

Dezynfekcja piwnicy po zalaniu, ozonowanie w Rzeszowie

Czy wiesz, że usuwanie grzyba z mokrej ścian budynku mieszkalnego oraz innych obiektów po zalaniu, wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia? Dezynfekcja po zalaniu w Rzeszowie za pomocą ozonu, to jedna z najlepszych metod sprzątania specjalistycznego. Ozon jest silnym utleniaczem, pomimo tego ma on szerokie zastosowanie przy dezynfekcji pomieszczeń po zalaniu w piwnicach instytucji publicznych takich jak szpitale, szkoły, przedszkola oraz urzędy miejskiej. Ozon skutecznie niszczy bakterie oraz grzyby, jakie mogą pojawić się w zalanym pomieszczeniu piwnicznym. Zabieg ten wykonywany jest przez naszych techników, specjalistów z Instytutu Osuszania w Rzeszowie.

Osuszanie mieszkań po zalaniu woj. podkarpackie

Profesjonalne osuszanie po zalaniu na terenie Podkarpackiego, warto zawierzyć fachowcom suszenia mokrych ścian mieszkań. Czy wiesz jak osuszyć mieszkanie po zalaniu wodą? Na pewno masz już wilgoć na ścianach, może nawet w strefach izolacyjnych pod posadzką? Technicy naszej firmy sprawdzą przyczyn powstania zalania a kolejny krokiem to eliminacja przyczyny. To zazwyczaj wystarczy, by osuszyć zalanej warstwy izolacyjne w Twoim domu. Dla osób z Rzeszowa, Przemyśla, Dębicy, Krosna, Stalowej Woli oferujemy specjalne rozwiązania technologiczne. Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Rzeszowie warto zlecić zawodowej firmie. Zadzwoń do specjalisty i zapytaj, kiedy najlepiej wykonać osuszanie mokrych ścian po zalaniu?

Osuszanie po zalaniu Rzeszów Dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu Instytut Osuszania

Nasza firma zajmuje się dezynfekcją mieszkań po zalaniu w Rzeszowie oraz osuszaniem budynków po zalaniu. Zajmujemy się również sprzątaniem piwnic oraz ich gruntownych doczyszczaniem po wypadkach związanych z wodą. W ekstremalnie trudnych przypadkach w swej pracy wspomagamy się technologią suchego lodu. Wszystko po to by obsłużyć Państwa kompleksowo, od A do Z. Oferujemy usługi usuwania wirusów z pomieszczeń, a także szkód związanych z zalaniem biura, szkoły, restauracji. Przeprowadzamy bezpłatne oględziny, dobieramy najbardziej skuteczną metodę osuszania. Twój suchy i bezpiecznym dom to dla nas sprawa najważniejsza. Usuwamy rozszczelnienie instalacji wodnej po zalaniu. Osuszamy pod technologicznie mokre tynki. Proponujemy wynajem sprzętu używanego do osuszania budynku. Oferując Wam doświadczeniu jakie posiadamy, jesteśmy w stanie ograniczyć czas osuszania, do niezbędnego minimum. Serdecznie zapraszamy!

Oferujemy następujące usługi: 

 • dezynfekcję po zalaniu;
 • dezynfekcję pomieszczeń po przeprowadzonej kwarantannie;
 • osuszanie budynków w Rzeszowie;
 • osuszanie mieszkań Łańcut, Tarnobrzeg;
 • osuszanie pomieszczeń gospodarczych Leżajsk, Stalowa Wola;
 • osuszanie warstw izolacyjnych Dębica, Krosno, Sanok;
 • sprzątanie po zalaniu w instytucjach publicznych Tarnów, Brzesko;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji (fekalia) w instytucjach publicznych;
 • dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja;
 • ozonowanie mieszkania;
 • usuwanie zapachów po zalaniu;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń, mieszkań, domów;
 • ozonowanie zainfekowanych pomieszczeń.

Specjalizujemy się w ozonowaniu mieszkań po zalaniu, dezynfekcji zalanych pomieszczeń oraz w osuszaniu mieszkań w Rzeszowie, a także w oferujemy  czyszczenie po pożarze oraz sprzątania mocno specjalistyczne. Likwidujemy wilgoć technologiczną w nowych obiektach, np. rynek dewelopera. Osuszamy budynki po zalaniu, dezynfekujemy piwnice, biura, strychy, a także posiadamy na wynajem urządzenia do osuszania kondensacyjnego. Przyświeca nam idea – suchy dom, do to bezpieczny dom!

Jak osuszyć domu po zalaniu? Metody na osuszanie mokrych ścian na budowie!

Technologiczne osuszanie mokrych ścian to oferta, którą przygotowaliśmy dla deweloperów oraz firm budowlanych. Gruntowne remonty czy rozległe prace budowlane to sytuacje, gdzie zjawisko „mokrych tynków” widywane jest praktycznie każdego dnia. Dla deweloperów czy osób, przeprowadzających prace remontowe, każdy dzień oczekiwania na wyschnięcie mokrych tynków czy warstw farb, to odłożenie w czasie dnia zakończenia prac. Co więcej, niewiele osób pamięta o tym, że w chłodniejsze miesiące w roku suszenie mokrych ścian może zająć dużo więcej czasu! Z myślą o takich sytuacjach oferujemy Państwu kompleksowe osuszanie wilgoci technologicznej, czyli po prostu całkowitą eliminację wilgoci z mokrych tynków. Jak? Przy pomocy profesjonalnych technik suszenia pomieszczeń w Państwa dom w Rzeszowie, Mielcu czy w Przemyślu. Korzystamy z techniki adsorpcyjnej, kondensacyjnej, ciśnieniowej, podposadzkowej oraz wentylatorowej. Oferujemy również wynajem specjalistycznych osuszaczy kondensacyjnych. Nieważne czy Twój problem dotyczy zalania czy też osuszania, usług takiej jak choćby czyszczenie domu po zalaniu w Rzeszowie lub jego osuszanie to robota dla profesjonalistów. Skontaktuj się z nami!

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik - sprzątania po zalaniu w Rzeszowie Usuwanie grzyba ze ścian, ozonowanie

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu Rzeszów

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące zalane pomieszczenia z wykorzystaniem Cold Jet 40. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem 700 zł (1h*). W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu zadzwoń do nas.

Skuteczna dezynfekcji zmrożonym suchym lodem Technologia osuszania w XXI wieku, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2021

W naszej pracy wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie zalanych obiektów oraz czyszczenie specjalistyczne piwnic po zalaniu wodą. Robimy to przy użyciu technologii suchego lodu. Nowoczesna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytania jak skutecznie i bezpiecznie przygotować zalane zalany dom do osuszania lub przeprowadzić jego całkowitą dezynfekcję.

Obsługujemy miasta; Rzeszów, Sanok, Przemyśl, Krosno, Kraków, Wieliczka, Bochnia,, Dębica, Tarnów, Tarnobrzeg.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Nasza rodzinna firmą, gdzie wyróżnikiem naszej marki jest jakość świadczonych usług, którą wdrażamy poprzez wszechstronne szkolenia w naszym zespole. Jako jedni z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy wyśrubowane standardy jakości odnośnie osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat nr. 8680154-2021

Nasze usługi oferujemy w województwie podkarpackim, świętokrzyskim, małopolskim, śląskim, łódzkim.

Jak osuszyć dom po zalaniu Rzeszów?

Mamy wiele możliwości i sposobów oferujących bezpiecznie osuszyć dom po zalaniu wodą w Rzeszowie. Metod  jest wiele, najważniejsze to by zacząć działać w miarę szybko. Nasze unikalne separatory to technika osuszania mieszkań za pomocą niewielkich szczelin w fugach. Najważniejszy jest fakt braku  konieczności wykonywania otworów w ceramicznej podłodze.

Skuteczne osuszanie pod posadzkowe Rzeszów

Chcesz skutecznie osuszyć dom? Zadzwoń do nas już dziś, i zapytaj o darmowe  wsparcie szkoleniowe z obsługi urządzeń jakiem mamy do wypożyczenia. Jeżeli nie chcesz tego robić osobiście, dla nas to nie problem, pomożemy Ci w tym. Oferujemy  usługi specjalistyczne, zajmujemy się osuszaniem warstw izolacyjnych po zalaniu oraz przywróceniem dawnej świetności zalanego budynku. Osuszamy najnowszą metodą z użyciem  filtra HEPA. Używamy tej technologii do osuszania po zalaniu oraz gwarantujemy szybką reakcję na każde zgłoszenie. 

Wypożyczalnia sprzętu do osuszania

Produktu od solidnego niemieckiego partnera w cenie już od 39,99 zł netto, za jedną dobę wynajmu osuszacza. Zapraszamy do skorzystania z oferty dnia na wynajem urządzeń do osuszania powietrza marki Trotec®. To sprawdzony  partner, który zaopatruje nas w sprzęt do osuszania. Zadzwoń do nas, wspólnie zaradzimy jak osuszyć Twój dom.

Wykrywanie przecieków wodny w mieszkaniu

Działamy różnymi metodami np. gazu znacznikowego jak również używamy kamery termowizyjnej. Oferujemy 100% skuteczności przy naszych metodach podczas znajdowaniu wycieku zalania oraz nieszczelnych przyłączy. Czy masz awarię w Rzeszowie? Skontaktuj się z nami, rozwiążemy Twój problem szybciej od konkurencji. Usługi realizujemy sprzętem do osuszania renomowanych firm. Usuwanie wycieków z rur,  przeprowadzamy na terenie całego województwa podkarpackiego.

FAQ

Cofka po wybiciu szamba z kanalizacji  to awaria związane wadami konstrukcji budynku, brakiem zaworów zwrotnych lub zdarzeniem losowym. Można się przed nią zabezpieczyć, montując zawory zwrotne w naszej instalacji. Warto wykonać odpowiednie zabezpieczenie, które ochroni nas przed kosztami dotyczącymi czyszczenia po zalaniu.
Bezpieczeństwo domowników to jeden z głównych argumentów, dlaczego warto ozonować pomieszczenie po zalaniu fekaliami. Zabieg ten pozwoli nam na pozbycie się nie tylko bakterii i  grzybów, ale również pleśni i grzybów, obecnych na zawilgoconych ścianach budynku.

Instytut Osuszania po zalaniu w Rzeszowie

Specjalizujemy się w sprzątaniu i ozonowaniu mieszkań po zalaniach oraz dezynfekcji budynków np. po zalaniu, na terenie miasta Rzeszów. Osuszamy od wielu lat mokre tynki. Nasi technicy są do Twojej dyspozycji przez 365 dni w roku. 24h/7 oznacza to, iż działamy szybko i skutecznie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i norm obowiązujących w branży likwidacji skutków zalań. Sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Instytucie Osuszania Rzeszów, certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2021. Działamy także w miastach: Bytom, Kraków, Częstochowa, Sosnowiec, Tychy, Warszawa, Olkusz, Opole, Kielce, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Rybnik

Jeżeli masz zapytanie? Zadzwoń do nas!

ozonowanie-pomieszczen-zespol