Sprzątanie piwnicy po zalaniu Bytom
Czyszczenie po wybiciu kanalizacji
Śląskie

+48 pokaż numer

Sprzątanie po zalaniu Bytom, czyszczenie piwnicy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach na gruntowne sprzątanie po zalaniu Bytom oraz miasta ościenne. W sposób kompleksowy i w pełni bezpieczny dezynfekujemy pomieszczenia po wylanym szambie. Dzięki nowoczesnym metodom sprzątania i wykwalifikowanym technikom szybko i skutecznie oczyszczamy lokale gastronomiczne i usługowe po wybiciu kanalizacji w Bytomiu. Usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń publicznych prowadzimy przez 24 godziny na dobę, na terenie całego województwa śląskiego. Instytucje, które potrzebują pełnej dokumentacji oczyszczania pomieszczeń, potwierdzonej certyfikatem jakości, dostają ją po wykonaniu usługi.

Dezynfekcja bytomskich pomieszczeń zalanych fekaliami

Jeśli dziś mierzysz się z problemem wybitej kanalizacji, zalanych fekaliami pomieszczeń, wówczas koniecznym jest skorzystanie z usług specjalistów, którzy uporządkują zanieczyszczony teren, a przede wszystkim zajmą się skuteczną dezynfekcją zalanych miejsc. Dezynfekcja po zalaniu fekaliami to szybka usługa Instytutu Osuszania Bytom. Stawiamy na najlepsze metody efektywnego odgrzybiania pomieszczeń w Bytomiu, szybkiej i bezpiecznej dla zdrowia chemicznej dezynfekcji i usuwania niebezpiecznych dla zdrowia i życia pleśni, bakterii oraz wirusów. Jedną z naszych sprawdzonych metod jest używanie ozonu, czyli jak najbardziej naturalnego środka, który podczas procesów chemicznych świetnie pozbywa się wszelkich drobnoustrojów.

Osuszanie pomieszczeń po zalaniu w Bytomiu

Osuszanie po zalaniu Bytom to nie jest wyłączenie fanaberia zamawiającego. Od lat specjalizujemy się w skutecznych metodach osuszania, m.in. wykonujemy osuszanie podposadzkowe, które w pełni likwiduje wyrządzone przez wilgoć szkody. Jesteśmy zespołem techników, którzy w konkurencyjnych cenach przeprowadzają osuszanie warstw izolacyjnych bytomskiego mieszkania, czyli podłóg i sufitów, gwarantując przy tym bezpieczeństwo i minimalizowanie czasu trwania prac. Realizujemy także usługę wypożyczania sprzętów osuszających, w tym osuszacza kondensacyjnego i przeprowadzamy niezbędne szkolenia z jego użytkowania. Jeżeli potrzebujesz pomoc przy osuszaniu zalanej piwnicy, napisz do nas.

Instytut Osuszania Bytom Czyszczenie pomieszczeń po zalaniu 7/24

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta! Dbamy o to, by usługi dezynfekcji pomieszczeń po zalaniach w Bytomiu były na najwyższym poziomie, ciągle się doszkalając i powiększając wiedzę. Specjalizujemy się także w kompleksowym usuwaniu szkód po powodziach zarówno w firmach, instytucjach publicznych, jak i u osób prywatnych. Działy szybko i sprawnie, tuż po przyjęciu informacji o usterce.

W zasobach Instytutu Osuszania Bytom znajdują się specjalistyczne kamery termowizyjne, które pozwalają nam na zlokalizowanie nawet najdrobniejszych wycieków w trudno dostępnych miejscach. Dajemy gwarancję bezpłatnej wyceny już w pierwszym dniu od zgłoszenia usterki, a nasze usługi osuszania po zalaniu prowadzimy na terenie Bytomia. W zakresie naszych usług jest również rozwiązywanie problemów z wilgocią oraz usuwanie grzyba ze ściany Bytom, a także w bardzo starych budynkach, niezależnie od przyczyn powstania szkód. Dbamy o to, by metody osuszania po zalaniu przez nas wybrane były w pełni dopasowane do potrzeb konstrukcyjnych pomieszczeń i staramy się działać bezinwazyjnie. W naszej ofercie znajduje się również możliwość wynajmu osuszaczy kondensacyjnych, które są niezbędne przy suszeniu mokrych ścian po zalaniu.

Oferujemy specjalistyczne usługi:

 • sprzątanie mieszkania po zalaniu Bytom;
 • usuwanie grzyba ze ściany w kamienicy;
 • dezynfekcja po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie pomieszczeń biurowych po zalaniu;
 • osuszanie budynków w Bytomiu oraz miastach ościennych;
 • osuszanie pomieszczeń gospodarczych na terenie całego Górnego Śląska;
 • czyszczenie po zalaniu Bytom i osuszanie wilgoci technologicznej;
 • sprzątanie piwnicy po zalaniu wraz z dezynfekcją;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji w bytomskich mieszkaniach;
 • wynajem osuszaczy i innych urządzeń do dezynfekcji;
 • odgrzybianie ścian i budynków po zalaniu;
 • odgrzybianie domu, mieszkania, piwnicy;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń;

Staramy się również edukować naszych klientów podczas usuwania usterek. Jedną z przyczyn powstawania grzybów jest nieodpowiednia wentylacja, a także nieszczelny dach. Zawsze sugerujemy dbać o dobry przepływ powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych, bo można prosto powiedzieć, że grzyby nie lubią przeciągów i wiatru. Odgrzybianie ściany po zalaniu Bytom, to usługa wciąż popularna w wielu dzielnicach miasta.

Dbamy o to, by zlokalizować i wyeliminować każdą usterkę po zalaniu, więc każdego dnia wykorzystujemy doskonałej jakości sprzęt do osuszania, w tym przemysłowe ozonatory, a także technologię dezynfekcji suchym lodem w systemie Cold Jet. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi podmiotami.

Osuszanie budynku po zalaniu wodą
Osuszanie zalanej ściany

Jak osuszyć piwnice po zalaniu Bytom Karb? Osuszanie zalanych warstw izolacji w mieszkaniach, domach

Osuszanie mokrych ścian po zalaniu i czyszczenie po wybiciu kanalizacji Bytom, to gruntowne suszenie zalanych warstw izolacyjnych. W Instytucie Osuszania Bytom pracujemy szybko, bezpiecznie i dbamy o to, by proces dezynfekcji przebiegał sprawnie, a mieszkańcy czy pracownicy zalanych budynków mogli szybko wrócić do swoich domów i obowiązków. Dobieramy metody tak na sprzątanie po zalaniu, by jak najbardziej efektywnie pozbyć się następstw awarii kanalizacji. Specjalizujemy się w osuszaniu metodami: nadciśnieniową, czyli przy pomocy powietrza, które wydmuchiwane jest pod posadzkę, a także podciśnieniową, gdzie powietrze jest wciągane, przechodząc przy tym przez system filtrów HEPA. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią metodą osuszania już przy pierwszych oględzinach zalanych pomieszczeń, które oferujemy bezpłatnie. Oferujemy pomoc na osuszanie po zalaniu w budynkach w stanie deweloperskim, przez co skracamy czas wysychania ścian i tynków. Dzięki temu proces oddawania gotowych mieszkań jest znacznie szybszy. Szczególnie w okresie niskich temperatur, kiedy czas pełnego wysychania tynków może trwać nawet do 3 miesięcy. Przy użyciu osuszacza kondensacyjnego, który wynajmujemy, jesteśmy w stanie skrócić ten okres nawet do 2 tygodni.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Cennik- ozonowanie po zalaniu Bytom
Usuwanie grzyba z mokrej ściany łazienki, ozonowanie

Osuszacze wypożyczalnia

PLN 40 /zł*

Wypożyczamy osuszacze powietrza światowego lidera – producent Trotec. Transport na miejsce „do drzwi klienta” to koszt 50 zł brutto. Bardzo duża wydajność osuszaczy w porównaniu do oferty konkurencji. Cena 40 zł netto/ dzień. Minimalny czas wynajmu to 7 dni roboczych. Zadzwoń!

Ozonowanie mieszkania

PLN 100 /1h

Skutecznie usuwamy w bezpieczny sposób nieprzyjemne zapachy. Neutralizujemy
wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby. Pozwól nam a błyskawicznie zniszczymy grzyb i usuniemy niemiły zapach unoszący się powietrzu. Cena za ozonowanie pomieszczeń już od 100 zł netto / 1h. W naszej firmie – pomiar wilgotności przeprowadzamy gratisowo.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące w tym sprzątanie piwnicy po zalaniu
przeprowadzamy z wykorzystaniem maszyny do czyszczenia suchym lodem Cold Jet FP40. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*) w temperaturze -78.5°C.
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Dezynfekcja po zalaniu w temperaturze -79 stopni Celsjusza Osuszania po zalaniu Bytom Szombierki, nowoczesne metody sprzątania

Czyszczenie po zalaniu suchym lodem 2021
Jeżeli szukasz specjalistów, którzy wykonają usługę osuszania budynku po zalaniu w Bytomiu oraz sprzątanie piwnicy po powodzi, wówczas skorzystaj z doświadczenia i sprzętu specjalistów. Zalecamy innowacyjną metodę oczyszczania przy pomocy suchego lodu, który pozwala na pozbycie się wszelkich niebezpiecznych substancji pojawiających się po zalaniu fekaliami. Daje nam to możliwość, by starannie przygotować budynek do gruntownej dezynfekcji.
Jesteśmy w miastach: Bytom, Gliwice, Katowice, Zabrze, Będzin, Czeladź, Sosnowiec, Rybnik, Chorzów, Dąbrowa Górnicza.
Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik

Stawiamy na rodzinne wartości i najwyższą jakość usług, przez co rozumiemy podejmowanie kolejnych szkoleń oraz zdobywanie niezbędnej wiedzy. Jako jedni z pierwszych w Polsce wdrożyliśmy wyśrubowane standardy osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Nasz certyfikat zawodowy to nr. 8680154-2021 – Dorota Kastelnik.

Oferujemy nasze usługi w całej Polsce południowej, w tym w województwach śląskim, małopolskim, dolnośląskim, opolskim, łódzkim, lubuskim, lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Osuszanie zalanego budynku Bytom

Jeżeli zmagasz się z podtopionym domem lub pomieszczeniem gospodarczym, koniecznie zgłoś się do nas! Czyszczenie piwnic po zalaniu w Bytomiu to nasza specjalizacja. Zabezpieczamy, sprzątamy, osuszamy i dezynfekujemy najbardziej skutecznymi metodami w Polsce. Dbamy o to, by nasze działania był sprawne, stąd stawiamy na osuszanie domów metodą mechaniczną, czyli poprzez instalację i nawigowanie profesjonalnych urządzeń. Jeżeli jesteś z Bytomia i chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zadzwoń i umów się na bezpłatne oględziny.

Gruntowne suszenie warstw izolacyjnych domu

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zalanie, powódź czy wybicie kanalizacji jest dużym utrapieniem dla mieszkańców Bytomia. Stąd nasze działanie, które mają na celu maksymalnie skrócić proces naturalnego osuszania warstw izolacyjnych. Likwidujemy skutki zalań dzięki zainstalowanym sprzętom, a także w szybkim czasie przywracamy zalane pomieszczenia do pełnej i bezpiecznej funkcjonalności. Wiemy, że osuszanie budynków i izolacji może być procesem długim i kosztownym bez specjalistycznych metod, stąd polecamy usługę fachowców. Działamy zawsze bezpiecznie i przede wszystkim zgodnie ze standardami IICRC. Możemy pochwalić się, że posiadamy certyfikaty do usuwania skutków, powodzi i zalań

Jaka jest cena wynajmu osuszaczy kondensacyjnych?

Zalana piwnica w kamienicy w Bytomiu? Jeżeli szukasz sprzętu, który w szybki i skuteczny sposób pozwoli ci pozbyć się wilgoci, grzybów i zanieczyszczeń po zalaniu, koniecznie rozważ profesjonalne osuszacze w cenie od 40 zł netto za dobę. Im większa przestrzeń do suszenia, bardziej schowane i trudno dostępne miejsce, tym proces trwa dłużej. Problemem mogą być także grube mury! Im grubsze, tym cena fachowej ekipy wzrasta, a czas się wydłuża. Chcesz osuszyć dom na własną rękę – zadzwoń i dowiedz się więcej.

Lokalizacja przecieków w Bytomiu

Jak skutecznie sprawdzić, czy w domu nie ma przecieków? Skorzystaj z pomocy specjalistów z Instytutu Osuszania Bytom, którzy znajdują je dzięki metodzie gazu wskaźnikowego, a także używając sprzętu termowizyjnego. Dzięki temu jesteśmy w stanie w 100% dotrzeć do przecieków w nieszczelnych rurach wodnych czy sprawdzić ściany. Nasze usługi oferujemy na terenie województwa śląskiego, a także w południowej Polsce. Jeżeli jesteś mieszkańcem Bytomia, koniecznie skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o rabatach.

FAQ

Dla przeciętnego Kowalskiego sprzątanie i czyszczenie piwnicy po zalaniu fekaliami zazwyczaj oznacza same kłopoty. Nikt z nas nie ma przecież na wyposażeniu mieszkania — pompy do wypompowywania wody po zalaniu, a także specjalistycznych urządzeń do dezynfekcji i ozonowania. Wspomniane maszyny są niezbędne do wykonania sprawnego czyszczenia po zalaniu fekaliami.
Wszystko zależy od ilości wody w ścianie oraz stopnia jej zawilgocenia. W przypadku wybicia kanalizacji, w większości przypadków mamy do czynienia z zlaniami powierzchownymi, co oznacza brak konieczności wykonywania osuszania pomieszczeń po zalaniu.

Czyszczenie po zalaniu Bytom Instytut Osuszania po fekaliach

Nasza dewiza to jakość, bezpieczeństwo na czyszczenie po zalaniu w Bytomiu i działanie zgodnie ze wszelkimi normami. Posiadamy certyfikat zawodowy, który upoważnia nas do sprzątania po zalaniach wraz z osuszaniem numer IICRC nr. 8680154-2019 – 2021. Działamy szybko, wszechstronnie i jak najmniej inwazyjnie. Oferujemy Państwu kompleksowe sprzątanie budynków po zalaniu w Bytomiu, całkowitą dezynfekcję pomieszczeń po zalaniu fekaliami czy innymi nieczystościami. Bezpiecznie likwidujemy skutki wybitego szamba, zepsutej kanalizacji, podtopień i powodzi, zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i obiektach publicznych. Gwarantujemy niskie koszty i wysoką jakość obsługi.

Działamy także w miastach: Olkusz, Opole, Kielce, Kraków, Rybnik, Rzeszów, Sosnowiec, Tychy, Warszawa, Wrocław.
Sytuacja awaryjna? Zadzwoń do nas, nie czekaj.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Ozonowanie po zalaniu Instytut Osuszania