Osuszanie wilgoci technologicznej Kielce

Oferujemy przyspieszenie procesu osuszenia mokrych ścian w nowo wybudowanym domu zaraz po zakończonej budowie. Tradycyjne mury pokryte tynkiem nie powinny być oddane do użytkowania bez wcześniejszego ich osuszenia. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły dot. usługi osuszanie wilgoci technologicznej oraz osuszanie tynków i posadzek w woj. świętokrzyskim.

Dezynfekcja mieszkań Odgrzybianie mieszkania

Dezynfekcja pomieszczeń i usuwanie wirusów oraz zarodników grzyba z pomieszczeń biurowych. Usuń szkodliwe pleśnie ze swojego zalanego mieszkania. Wilgoć to cichy zabójca – osoby przebywające w takim pomieszczeniu dużo częściej chorują na choroby górnych dróg oddechowych, płuc w tym astmę oskrzelową. Zamów bezpłatne oględziny – zabezpiecz skutecznie swoje mieszkanie przed nawrotem grzyba. Ozonujemy nawet do 3000m2 na godzinę.

Czyszczenie domu po zalaniu Świętkorzyskie

Proponujemy usługę czyszczenia piwnic po zalaniu, dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu w tym np. zalanie fekaliami w budynku. Gruntowne doczyszczanie mieszkań, domów po wybiciu kanalizacji to zadanie dla specjalistów. Działamy w Kielcach, Busko Zdrój, Ostrowcu Świętokrzyskim, Sandomierzu, Jędrzejowie, Starachowicach, Staszowie, Sędziszowie. Usuwamy skutki zalań wodą i powodzi.

Instytut Osuszania Kielce, Świętokrzyskie Awarie usuwamy przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku Dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Gwarantujemy bezpieczną dezynfekcję pomieszczeń oraz  usuwanie szkód po zalaniu wodą na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego. Technologię i sposób osuszania budynku po zalaniu wodą każdorazowo dobieramy po przybyciu na miejsce awarii. Ozonowanie kompleksowe budynku, błyskawicznie likwiduje nieprzyjemny zapach po wybiciu szamba oraz zalaniu fekaliami – np. wady kanalizacji! Awaria instalacji wodno kanalizacyjnej często oznacza kompletnie zalanie mieszkanie, dom wraz z całą podłogą czy ścianą a niejednokrotnie nawet z sufitem.  Oferując Państwu likwidację skutków zalań i powodzi usuwamy awarię w tym proponujemy osuszanie tzw pod-posadzkowe lub wynajem osuszaczy kondensacyjnych.

Oferujemy naszą pomoc w następujących pracach:

 • usuwanie bakterii i wirusów Kielce;
 • odkażanie mieszkań i placówek służby zdrowia;
 • dezynfekcja nawet do 3000m2 na godzinę;
 • osuszanie budynku po zalaniu Kielce;
 • osuszanie domów mieszkalnych po wybiciu kanalizacji Jędrzejów;
 • osuszanie komórek gospodarczych dla Wspólnoty Mieszkaniowej;
 • odgrzybianie budynków po zalaniu i powodzi;
 • czyszczenie piwnicy po zalaniu wraz z dezynfekcją;
 • sprzątanie biura po wybiciu kanalizacji;
 • usługi DDD – dezynfekcja, dezynsekcja, dezodoryzacja;
 • usuwanie zapachów;
 • profesjonalne ozonowanie pomieszczeń.

Jesteśmy rodzinną firmą a wyróżnikiem naszej marki jest jakość i zdolność do szybkiej reakcji na potrzeby klienta. Dezynfekujemy zakłady przemysłowe oraz osuszamy mieszkania dla spółdzielni mieszkaniowych i klienta indywidualnego na terenie całego kraju. Czyszczenie silnych zabrudzeń zapewniamy przy użyciu technologii suchego lodu. Zadzwoń do nas – chętnie pomożemy rozwiązać problem!

Osuszanie warstw izolacyjnych Opatentowane rozwiązania , automatyczne systemy osuszania przygotowane dla Ciebie i twojego budynku

W naszej ofercie mamy sprzęt najwyższej jakości, bez chińskich podróbek! Pracujemy wyłącznie na osprzęcie „made in Germany” – to niezmiennie od lat synonim jakości i niezawodności. Urządzenie które używamy do osuszania zalanych ścian, są ponad dwukrotnie mniejsze i bardziej oszczędne od innych podobnych dostępnych na rynku produktów konkurencji. Instalacja naszych urządzeń do osuszania budynku, jest dziecinnie prosta przez co szybka. Mieszkasz w Kielcach lub okolicy i zastanawiasz się w jaki sposób osuszyć zalane mieszkanie? Mokre ściany, zalane podłogi to nie jest problem, jeśli powierzysz te prace profesjonalistom z Instytutu Osuszania. Proponujemy skuteczne osuszanie zalanej piwnicy, mieszkania czy też całego budynku całkowicie zautomatyzowanemu procesowi osuszania. Instalacja filtrów HEPA, niewątpliwie pomoże zmniejszyć koszty eksploatacji a co za tym idzie obniżyć koszt usługi. Wiemy, że cena za osuszanie domu po zalaniu ma znaczenia. Zapraszamy do kontaktu!

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Osuszanie mieszkania po zalaniu Kielce
Czyszczenie piwnic po zalaniu, odgrzybianie, dezynfekcja pomieszczeń

Osuszacze wypożyczalnia

PLN 40 /zł*

Wypożyczamy osuszacze powietrza światowego lidera – producent Trotec. Transport na miejsce „do drzwi klienta” to koszt 50 zł brutto. Bardzo duża wydajność osuszaczy w porównaniu do oferty konkurencji. Cena 40 zł netto/ dzień. Minimalny czas wynajmu to 7 dni roboczych. Zadzwoń!

Ozonowanie mieszkania

PLN 100 /1h

Skutecznie usuwamy w bezpieczny sposób nieprzyjemne zapachy. Neutralizujemy
wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby. Pozwól nam a błyskawicznie zniszczymy grzyb i usuniemy niemiły zapach unoszący się powietrzu. Cena za ozonowanie pomieszczeń już od 100 zł netto / 1h. W naszej firmie – pomiar wilgotności przeprowadzamy gratisowo.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące w tym sprzątanie piwnicy po zalaniu
przeprowadzamy z wykorzystaniem maszyny do czyszczenia suchym lodem Cold Jet FP40. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*) w temperaturze -78.5°C.
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Usuwanie zabrudzeń suchym lodem w temperaturze -78.5°C Czyszczenie lodem, nowoczesna dezynfekcja sprzątanie po zalaniach na terenie miasta Kielce, Świętokrzyskie

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020 Nasz firma specjalizuje się usuwaniu skutków zalań i powodzi tj. osuszanie budynków po zalaniu oraz sprzątanie piwnic po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta nowoczesna technologia czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić dezynfekcję zabrudzonej powierzchni.

Obsługujemy lokalizacje; Kielce, Jędrzejów, Busko Zdrój, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Staszów, Starachowice, Włoszczowa, Końskie, Kazimierza Wielka.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik Kastelnik to rodzinną firmą z certyfikatem IICRC, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 - Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie świętokrzyskim, małopolskim, oraz również w innych woj. na terenie Polski tj. śląskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim.

Jakie są sposoby osuszania budynku?

Likwidujemy miejsce wycieku a po jego usunięciu wybieramy jedną z najskuteczniejszych metod dot. sposobu osuszania  budynku po zalaniu, proponujemy między innymi osuszanie po wybiciu ścieków, osuszanie posadzek. Często mam do czynienia z osuszaniem sufitu po zalaniu, osuszaniem tynków – oferujemy; osuszanie murów z wilgoci technologicznej, usuwanie szkód zalanego domu, suszenie zawilgoconych tynków lub osuszanie archiwów. W zalanym domu realizujemy osuszanie mokrych ścian. Działamy kompleksowo – 24h na dobę – obsługujemy Kielce a także województwo Świętokrzyskie.

Zalane warstwy izolacyj , co z tym można zrobić?

Mało inwazyjne metody osuszania mokrych warstw izolacyjnych, to praca niezbędna do wykonania w celu odtworzenia stany ścian i posadzek przed zalaniem.  Możemy wykazać korzyści wynikające z osuszamy budynku oraz warstwy izolacji a także mokrych ściany.  Wybór jednej z wielu dostępnych metody zależy od rodzaju zalania oraz od możliwości architektonicznych obiektu. Często mamy do czynienia np. z wytycznymi co do sposobu przeprowadzenia osuszania od konserwatora zabytków. W takim przypadku ustalenia czynione są w porozumieniu z nim. 

Osuszanie tynków w zalanym domu Kielce

Specjalizujemy się w osuszaniu zalanych tynków oraz wypożyczaniu profesjonalnych urządzeń do osuszania. Tylko sprawdzony sprzęt marki Trotec®. Promocyjne  ceny od 39,99 zł netto, za 24 godziny wynajmu. To znacznie niższe ceny niż oferują duże sieciowe wypożyczalnie. Oferujemy solidne wsparcie techniczne przy wynajmie osuszaczy budowlanych. Nasza oferta skierowana jest do osób z Kielc i okolicznych miast województwa, które pragną zamieszkać komfortowo, a zarazem bezpiecznie w suchym domu. Walcz z grzybem już dziś!

Osuszanie domów dla Kielce, Jędrzejów, Opatów

Usuwanie przyczyn nieszczelnych rur oraz wycieków. W pracy używamy kamery termowizyjnej, która pozwala nam na szybka i bezpieczną lokalizację wycieku wody. Pamiętaj, im dłużej cieknie woda, tym rosną koszty likwidacji zalania. Szybko zlokalizujemy wyciek w Twojej łazience czy na dachu domu. Dla naszych klientów z Kielc, Jędrzejowa, Miechowa, Buska Zdrój na terenie woj. świętokrzyskiego oferujemy specjalne na rabaty na osuszanie mokrych ścian domu oraz gruntowne czyszczenie zalanych piwnic w lokalach oraz odgrzybianie ścian.

Osuszanie budynków po zalaniu Dezynfekcja całodobowa Kielce

Pracujemy na terenie woj. świętokrzyskiego. Problemy po zalaniu rozwiązujemy błyskawicznie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz norm obowiązujących prawem. Posiadamy certyfikat zawodowy IICRC nr. 8680154-2019-2020. InstytutOsuszania.pl oferuje osuszanie mieszkań po zalaniu Kielce oraz  inne usługi specjalistyczne. Likwidujemy i usuwamy skutki zalań i powodzi, zajmujemy się sprzątaniem specjalistycznym, dezynfekcją pomieszczeń biurowych, piwnic po zalaniu wodą oraz po przebytej kwarantannie COVID-19.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

ozonowanie-pomieszczen-zespol