Osuszanie pomieszczeń po zalaniu Opole

Wykonujemy osuszanie pod posadzkowe, niezmiernie skuteczne przy osuszaniu zalań. Oferujemy osuszanie budynku po zalaniu Opole. W konkurencyjnej cenie osuszamy zalane warstwy izolacyjne mieszkania tj. podłogi czy sufity. Dostarczamy usługę z gwarancją skutecznej likwidacji wilgoci po zalaniu. W naszej ofercie znajdują się również osuszacze kondensacyjne.na wynajem.

Usuwanie wirusów, bakterii Odkażanie pomieszczeń, biur

Odkażania miejsc publicznych, dezynfekcja pomieszczeń, ozonowanie na terenie miasta Opole. Niezwykle skuteczne sposób odgrzybiania oraz chemicznej dezynfekcji i usuwania wszelkich wirusów, pleśni, grzybów z pomieszczeń publicznych. Czy wiesz, że użycie ozonu to mniejsze ryzyko dla zdrowia ludzkiego i środowiska naturalnego niż stosowanie chloru. Dla instytucji publicznych wystawiamy dokument z opisem wykonanej usługi oraz certyfikat jakości 2020. Zadzwoń do nas i zapytaj o szczegóły dezynfekcji chemicznej.

Sprzątanie piwnic po zalaniu wodą, woj. Opolskie

Gruntowne sprzątanie piwnicy po zalaniu wodą oraz dezynfekcji zalanego mieszkania. Kompleksowe czyszczenie pomieszczeń po wybiciu szamba, utylizacja fekaliów. Czyszczenie domu po wybiciu kanalizacji w lokalu gastronomicznym, czy też w instytucji publicznej. Usługi sprzątania specjalistycznego świadczymy na terenie województwa Opolskiego 24h/7.

Instytut Osuszania Opole Bezpłatne oględziny i wycena domu po zalaniu

Zajmujemy się dezynfekcją pomieszczeń a także skutecznie pomagamy w osuszaniu budynku po zalaniu na terenie miasta Opola. Zajmujemy się również  usuwanie szkód po powodzi w mieszkaniu. Gwarantujemy szybką reakcję od czasu zgłoszenia do jej realizacji. Posiadamy kamery termowizyjne do lokalizacji wycieków. Bezpłatna wycena w 1 dzień od zgłoszenia. Usługi osuszaniu po zalaniu prowadzimy na terenie Opola jak również w ościennych miejscowościach. Rozwiązujemy problemy związane z wilgocią w starych budynkach bez względu na przyczynę ich powstania. Dobieramy najbardziej korzystną metodę osuszania budynku po zalaniu i działamy z dnia na dzień. Wynajmujemy osuszacze kondensacyjne w celu suszenia mokrych ścian, tynków, murów.

Oferujemy specjalistyczne usługi;  

 • dezynfekcja mieszkań oraz pomieszczeń firmy;
 • ozonowanie pomieszczeń biurowych;
 • osuszanie budynków w Opolu w dzielnicach Czarnowąsy, Krzanowice, Sławice, Winów, Wrzoski, Chmielowice, Stare Miasto, Zaodrze, Żerkowice.
 • osuszanie mieszkań w Kędzierzynie Koźle w dzielnicach Koźle Rogi, Miejsce Kłodnickie, Kłodnica oraz w innych miejscowościach kotliny raciborskiej;
 • osuszanie pomieszczeń gospodarczych na Górnym Śląsku;
 • osuszanie wilgoci technologicznej;
 • sprzątanie piwnicy po zalaniu wraz z dezynfekcją;
 • czyszczenie i mycie podłogi po wybiciu kanalizacji;
 • wynajem osuszaczy;
 • odgrzybianie ścian i budynków;
 • odgrzybianie domu, mieszkania;
 • ozonowanie zalanych pomieszczeń.

Jednym z czynników sprzyjającym powstawaniu różnego rodzaju grzybów jest nadmiar wilgoci w pomieszczeniu. Najczęściej występuje ona na skutek niewłaściwej wentylacji a także nieszczelnego dachu. Nasi technicy na codzień wykorzystują specjalistyczny sprzęt do osuszania, przemysłowe ozonatory, maszyny do czyszczenia i dezynfekcji suchym lodem w technologii Cold Jet. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. 

Osuszanie technologiczne - oszczędność Twojego czasu Gruntowne osuszanie zalanych warstw izolacyjnych w mieszkaniu, budynku.

Specjalistyczne osuszanie zalanych warstw izolacyjnych oraz sprzątanie po wybiciu kanalizacji jest działaniem niezbędnym w celu ponownego zamieszkania po nastąpieniu awarii. W naszej firmie osuszamy budynki zarówno metodą nadciśnieniową, tj. powietrze jest wdmuchiwane pod posadzkę, oraz podciśnieniową gdzie powietrze jest wciągane i przechodzi przez pełen system filtrów HEPA. Dobór najskuteczniejszej metody dla Państwa mieszkania, następuje po wizycie naszego technika. W nowych budynkach w stanie deweloperskim minimalizujemy czas potrzebny do wyschnięcia ścian. W okresie jesienno – zimowym (niskie temperatury) okres wysychania tynków oraz posadzek może trwać nawet do 3 miesięcy. Dzięki usłudze pt. wynajem osuszaczy kondensacyjnych możesz skrócić ten czas do 2 tygodni. Masz pytania? Zadzwoń i dowiedz się więcej.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Osuszanie po zalaniu Opole
Sprzątanie piwnic po zalaniu, odgrzybianie, dezynfekcja pomieszczeń

Wynajem osuszacza

PLN 40 /zł*

Wynajmujemy osuszacze powietrza niemieckiej firmy Trotec. Wysoka wydajność osuszaczy. Cena 40 zł netto. Zamów!

Ozonowanie pomieszczeń

PLN 100 /1h

Szybko i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy,
bakterie oraz grzyby. Zlikwiduj błyskawicznie grzyb i usuń nieprzyjemny zapach bez użycia środków chemicznych. Cena 100 zł netto / 1h.

Sprzątanie po zalaniu

PLN 700 /od*

Specjalistyczne prace czyszczące
z wykorzystaniem Karcher IB 7/40 ADV. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem (1h*).
W celu szczegółowej wyceny
sprzątania po zalaniu.

Dezynfekcja powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Standardy 2020 Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni.

Obsługujemy miasta; Opole, Katowice, Gliwice, Będzin, Bielsko-Biała, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Sosnowiec, Rybnik, Racibórz, Zabrze.

Certyfikowany Technik IICRC Dorota Kastelnik Jesteśmy rodzinną firmą, a wyróżnikiem naszej marki jest jakość usług, którą wdrażamy poprzez specjalistyczne szkolenia. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według Światowej Organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2021 - Dorota Kastelnik

Nasze usługi oferujemy w województwie opolskim,  śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Osuszanie zalanego budynku Opole

Osuszamy zalane budynki nowoczesnymi metodami. Nasze metody są bezpieczne i dają gwarancję na skuteczne osuszanie zalanego wodą, czy podtopionego domu. Osuszanie dzielimy na dwie metody. Pierwsza z nich to naturalne osuszanie, natomiast my proponujemy osuszanie tzw. mechaniczne, czyli wymuszone zainstalowanymi urządzeniam. Jesteś z Opola? Zadzwoń do nas i zapytaj w jaki sposób możemy osuszyć twoje mieszkanie.

Kompleksowe osuszanie warstw izolacyjnych

Osuszanie naturalne jest procesem, który może trwać miesiącami i na koniec nie przyniesie rezultatów jakie oczekujemy. Z tego powodu oferujemy  osuszanie zalanych warstw izolacyjnych poprzez instalacje specjalistycznego sprzętu do likwidacji skutków zalań. Przywracamy dom do pełnej funkcjonalności w maksymalnie krótkim czasie. Osuszane budynki oraz izolacje to zadanie dla profesjonalistów. Działamy zgodnie z zaleceniami i standardami IICRC, jesteśmy też certyfikowaną instytucją do usuwania skutków zalań i powodzi. 

Cena wynajmu osuszaczy kondensacyjnych?

Cena osuszania po zalanium zależy od stopnia zawilgocenia murów , tego jaka jest przyczyna pojawienia się wilgoci. Zasada jest jedna im mur jest grubszy tym cena osuszania wzrasta. Można powiedzieć, że zdarza się, iż może ona wzrosnąć niemal  dwukrotnie.  Oferujemy wypożyczenie osuszaczy w atrakcyjnej cenie już od 40 zł netto, za 1 dobę. Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinia.

Lokalizacja przecieków Opole

Oferujemy wykrywanie wycieków wody oraz ich skuteczne usuwanie. Pracujemy metodą gazu wskaźnikowego a także badamy przecieki metodą termowizji. Posiadamy 100% skuteczności w wykrywaniu wycieków wody z nieszczelnych rur. Jeżeli jesteś mieszkańcem Opola, zadzwoń do nas skuteczne rozwiążemy Twój problem. Dysponujemy sprzętem renomowanych producentów a usługę lokalizacji wycieków oferujemy na terenie województwa opolskiego oraz na terenie województw ościennych.

Dezynfekcja budynków, Osuszanie 7/24 Opole

Posiadamy certyfikat uprawniający do pracy w zawodzie  IICRC nr. 8680154-2019 – 2020. Oferujemy wszechstronne osuszanie budynków po zalaniu w Opolu oraz kompleksową dezynfekcję pomieszczeń. Pracujemy szybko i profesjonalnie a przy tym staramy się zawsze ograniczać koszty oferowanej usługi. Usuwamy skutki zalań, podtopień i powodzi w mieszkaniach i obiektach użyteczności publicznej.

Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy w każdej sytuacji awaryjnej.

ozonowanie-pomieszczen-zespol